petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üretimhane açmak kurmak isteyenler içeri

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve aligule34 tarafından 1 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. aligule34

aligule34 New Member

Beğenileri:
    0
    selam arkadaslar ben istanbulda bagcılar yada ist avrupada üretim hane açmak istiyorum ama sımdılık 40 50 kus la baslmayı dusunuyorum ve hem tek ılgılenemem hemde anlayan bırısı daha lazım ve yer sıkıntısıda var yerı olan ve alayan arkadslar bana ulasırsa sevınırım 507 658 13 43

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hayırlı olsun

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    [MENTION=17118]aligule34[/MENTION] hayırlı olsun. Bakabileceğin kadar kuşla kendin yapman daha iyi olur.

4. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
  5. aligule34

aligule34 New Member

Beğenileri:
    0
    saolun suanlık 10 cıft artı yavrularım var ama ıstanbulda dukkan bulmak ve uygun olucak zor gibi her yerde suriyeliler var evdede zor oluyoya sımdılık pvc kafesde uretıorum ama ınanının bın pısman oldum 3 4 ayda bı yavru verıolar anca damızlıkken attım dıe kafese

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş