petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üretimhane açmak kurmak isteyenler içeri

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve aligule34 tarafından 16 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. aligule34

aligule34 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkaslar ben istanbul bagcılar tarafında uretım hane kurmak ıstıyorum ama 3 4 aydır dukkan bulamadım malesef suriyeliler saolsun buldugum bı kac dukkanda ateş pahası para istiyolar düşündümki yeri olan ve üretim hane kurmak isteyen arkadslar olar olursa tanısmak isterim yada üretim hanesi olupta fazla yeri olan varsa kiralaya bilirde bana tel 0507 658 13 43 ulaşırsanız sevinirim

2. BAGCILARLI

BAGCILARLI New Member

Beğenileri:
    0
    abi bende bagcılarda oturuyorum eger oyle bır yer gorursem senı bılgılendırırım

3. aligule34

aligule34 New Member

Beğenileri:
    0
    saol tşk ederim

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    tek yap pahalı olsun kafan rahat olsun :)

5. aligule34

aligule34 New Member

Beğenileri:
    0
    Dogru diosunuzda çalısıyorum gunduz evdeyim gerçi ve bi oda yere 600 700 lira kira verince anlamı kalmaski hobinin satmaktan çok üretim istiyorum belki ilerde satarim simdilik bi yer bulup 30 40 çift koyup ilgilenmek istiyorum suan evimde 10 çift var ama sıkıntı çok oluyo

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu üretimhanesi açmak istiyorum