petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üretimhane Açmayı Düşünüyorum

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Merhabalar, kendime ait bir üretimhane kurmayı düşünüyorum.
    Sizce kaç m2 dükkan kiralayım?
    Kafesleri nasıl alayım?
    35-40 çift safkan ingiliz veya jumbo üretmeyi düşünüyorum.
    Kayseri gibi bir yerde (Merkez olabilir) Özellikle Harun Ağabeyim sana sorayım dükkan kirası olarak ne kadar veriyorsun acaba?

2. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam kendi eviniz müstail ise evin bahçesine veya üst katına yaparsan daha güzel olmazmı hem kira derdinden kurtulursun.

3. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Öyle ama ev müsait değil. Hem annemin astım hastalığı var, kendisinden uzak tutmaya çalışıyorum..

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    hayırlı olsun arkadasım.. kayseri de kiralar nasıl bilmiyorum ama kuslara en azından bi 20 metrekare ayırsan, 20 metrekare de petshop islerine gitse epey bi kira isterler gibime geliyor..
    bizim buralarda bi petshopcu var.. adam yana döne kiralık 2 katlı ev arıyordu.. hemen hemen 150 cifti vardı onun.. bence sende müstakil yer kirala.. dükkan yerine ev daha uygun olur. istanbulda olsan sana evimin bodrumunu bırakırdım.. bir celik kapı taktırıp baslardın üretimine.. 25 metrekare bütüklügünde, rutubetsiz, günes alan bir mekan :)

5. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Atılım bey teşekkür ederim Allah razı olsun.
    İşte bakıyorum bende böyle temiz güzel bir dükkan bulabilirsem kiralayacağım inşAllah

6. Yusufcukh

Yusufcukh Member

Beğenileri:
    0
    Çok zahmetli bi iş kolay gelsin şimdiden :)

7. Celalettin TOPAL
    Gizli

tevfık hocam duşuncenızden bence vaz geçin derim kıra dedımı işler değişir

8. 3.mevki
    Gizli

3.mevki Guest

Olcu konusunda uzmanlar iyi bilir tabiki. Ama ferah olmasi hem kusa hem musteriye fayda. Sizde siradan petshop veya uretim haneler gibi olmayiniz lutfen. Piyasada donen degilde hayvanlara ve hayvanseverlere faydali urunler tercih ediniz. Hem hayvanseverlere hem kuslara fayda yaratacak uretimhaneci olursaniz marka degeriniz de olur.

9. Harun DURMUŞ

Beğenileri:
    0
    Tevfikciğim benim orayı çok beğendiysen 10 aylık kirası ödenmiş şekilde komple vereyim sana :)

10. ferhat çimen
    Gizli

heyt be ,, kim kime yapar bunu :rolleyes:

11. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Özelden bir görüşelim ağabeyim, kuşlarda içerisinde mi? :)

Harun ağbi bana yapıyor işte :)

Sayfayı Paylaş