petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üretimhane kafesi arıyorum...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Okan AKAR tarafından 15 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Okan AKAR

Okan AKAR New Member

Beğenileri:
    0
    Boyu 60cm (en ve yükseklik değişebilir), akıllı yemlik için kapısı bulunan, ızgaralı mümkünse altı sürgülü (fakat şart değil) İstanbul Avrupa yakasından bir kafes arıyorum. Elinde bu özelliklere sahip biri varsa uygun fiyata almak isterim. Kolay gelsin.

2. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
  3. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Üretiyor derken kendisi mi üretiyor? Üretebiliyorsa 60'lık değil de daha büyük üretmesi mümkün mü?

4. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    kendısı üretiyor evet.daha buyugu uretecegını sanmıyorum çünkü kafesı yapmak deıl kalıp yapmak olay.tek kafes ıcın böyle bırsey pekte mumkun gorunmuyor.yınede kendısıne sormanızda yarar var belkı yapabılıyodur

5. Dogus

Dogus Member

Beğenileri:
    0
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/tica...tlar/satilik-2-adet-sifir-cifthane-44493.html

İşinizi görecekse irtibata geçebilirsiniz, 4 kapısı var 2 kapısına yuvalık 2 kapısına akıllı yemlik yerleştirebilirsiniz, ortadan bölmeli ister tek ister çift olarak kullanabiliyorsunuz, ızgarası bulunmuyor fakat altı sürgülü.

#5 Dogus, 15 Kasım 2015
    Son düzenleme: 15 Kasım 2015
  6. Rüstem EROĞLU

Rüstem EROĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim [MENTION=17553]Dogus[/MENTION] Bey, ilanınızı gördüm, fiyat olarak da çok iyiydi. Düşünmedim de değil, aynı şehirdeyiz, daha yeni 60x45x45 çifthaneyi 60 TL'ye aldığım için üzüldüm. Ama evde yer olmadığı için vazgeçtim. Ama daha büyük ve istediğim gibi yaptırma imkanı olursa diye sormuştum arkadaşa. Zaten Hilal Hanım ayırtmış sanırım, hayırlı olsun.

7. Dogus

Dogus Member

Beğenileri:
    0
    Rica ederim Rüstem Bey, Eskişehir'de fiyatlar evet biraz abartılı bu nedenle internetten sipariş vermek daha mantıklı geliyor.

8. YakupEmsalsiz

YakupEmsalsiz New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG] Selamın aleyküm elimde ahşap mdf çiftli kafes bulunmaktadır kullanışlı temizliği cok kolaydır cekmeceli sürgülü üretim kafesi tüm malzemeler i ile birlikte veriyorum akıllı yemlik Yuvalik yeri full aksesuarli 0539 441 21 40 waptan fotoğraf atarım

#8 YakupEmsalsiz, 19 Kasım 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 25 Kasım 2015
  9. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    benim pvc kafes ekip aksesuarr 4 gözlü var tel 05548600917

Sayfayı Paylaş