petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üretimhane Kurmak istiyorum.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Devran ZENGİN tarafından 18 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Devran ZENGİN

Devran ZENGİN New Member

Beğenileri:
    0
    Iyi Gunler

Güzel bir ısıklandırmayla, kilere uretimhane kurmak istiyorum. havalandirma mevcut. acaba apartmanı rahatsız edermi, kuslarla ilgili bi sıkıntı olur mu?[​IMG]

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Devran ZENGİN

Devran ZENGİN New Member

Beğenileri:
    0
    levent bey kiler pek ugrak biyer olmadıgı icin bir bilene danısayım dedim, 2 hint 2 muhabbet var simdilik idare etmezmi acaba :)

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bu kiler dediğin yer banyo gibi bir iç mekan sanırım. Fotoğraftan onu anlıyorum. Bu odanın üstünde ve / veya altında da aynısından var. Pencere dışarı açılıyorsa 2cm. strafor kaplarsın duvarlara , tavan ve tabana, ses gitmez.

5. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Duvarlar fayans olduğundan ses çok Yankı yapar burda 5 kuşun sesi 15 kuş gibi çıkar

6. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    4 kuştan çok ses çıkmaz , ben besledim benim yer tamamen fayanstı çok yankılanmadı. Ta ki 24 kuşa çıkana kadar. :) eğer çok sayıda düşünüyorsanız orası kötü , ama 4 çift ile yavru alıp yavruları başka yerlerde büyütecekseniz olur . Hiç bir rahatsızlıkta vermez sabahları sizi erken uyandırma dışında. :)

7. Devran ZENGİN

Devran ZENGİN New Member

Beğenileri:
    0
    tesekkurler arkadaslar , cift cogalınca balkonu kapatırım yeterki cogalsınlar

Sayfayı Paylaş