Karadeniz Pet

Üretimhane satış.

saqi

Yeni Üye
Merhaba,

Arkadaşlar komşularımın şikayeti üzerine üretimhanemi satmak zorundayım. Ancak piyasa hakkında herhangi bir bilgim yok. 11 çift yavru alınmış yerli, 4 adet damızlık boy ve 10 yavrudan oluşan üretimhanemi dolaplar dahil kaçtan satabilirim ? Mdf dolapları çok araştırarak kendim tasarladım. Kafes düzeni mükemmeldir. Ayrıca pvc sistemler gibi otomatik yemlik ve suluk bulunmaktadır,led ışıklıdır. İsterseniz 1 ay boyunca kuşlara bakmayın hiçbirşey olmaz. Sizce alt/üst limit olarak ne belirleyebilirim ?

25lmDA.jpg

Son düzenleme:
Maşallah üretimhane çok temiz ve güzel görünüyor.Bu üretimhane apartman dairesindemiydiki rahatsız oldular.

Maşallah üretimhane çok temiz ve güzel görünüyor.Bu üretimhane apartman dairesindemiydiki rahatsız oldular.

Müstakil evimin 3. katındaki boş bir odada. İlk olarak fare konusunda bir şikayet aldım, bu sıralar fareler dadanmış mahalleye benim kuşlara mana bulundu. Sonra tam karşımdaki komşu rahatsız olduğunu belirtti. Bende mecburen elden çıkartmak zorundayım artık.

Hay allah, müstakil evde ne karışır ya..
Benim kümes apartmanın bodrum katında. Hiç kimse sesten şikayetçi değil.
Mantolama yap istersen içerden..
Kafesler çok güzel yerim olsa ben alırdım. Kaç kafes var toplam? ledleri kapatıp dışardan lamba yakıp fotoğraf çeker misin?

Emek ve zaman harcanarak yapıldıkları herhalinden belli böyle kafeslere fiyat biçmek zor.

Maşallah, güzel sistem kurmussunuz.
Kullanım durumuna gore değişir fiyat.
El emeği var.

Sağolun arkadaşlar, şu an malesef zannettiğiniz kadar temiz değil ancak 2 saatlik bir temizlikle pırıl pırıl oluyor kafesler. Kafeslerin birkaç eksiği var, tamda onları tamamlıycağım sırada çıktı bu komşu meselesi. Önteller eskidi, yenilenecek. Yem ve su deposu ayarlanıcak( petşişe kullanıyorum ama hoşuma gitmiyor kafeslerin tepesinde beş kiloluk su şişesi ), yuvalıklar numaralandırılıcak, Sol altta görülen altlık yanlış kesilmiş, ufak. ama yedeği var yedeklerden biri kestirilicek. Bunlar tamamlandığında keyfime değicek yoktu şu mesele çıkana kadar..

Mantoloma yapabilirim levent bey haklısınız ama yoruldum gerçekten artık, 1 hafta kalan yıllık iznimin dört gününü otomatik yem ve suluk sistemine ayırdım. Ayırabileceğim çok fazla zamanım yok işim dolayısıyla. Artık uğraşmak istemiyorum açıkçası.

OBldA4.jpg

yRDn5k.jpg

6816P0.jpg

zYDE57.jpg

3PVRL0.jpg

RBv6k7.jpg

p9DYzr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:46 --

Ekleme : Kafesler dörtlü şekilde ayrılabiliyor. Hepsinin sistemi kendine ait. 12 gözlü çifthane ve büyük salmadan oluşuyor kafesler. Salmanın üst iki katı aradan ayrılıp çifthaneye dönüştürülebiliyor.

Üzüldüm o kadar emek verilmiş. Bende apartmanın garajında besliyorum, komşulardan hiç şikayet almadım. fare sorunu da bu sene harbi harbi çok fazla fare var piyasada :)

ben olsam müstakil evimin 3. katındaki hobihanemi eften püften şikayetler için satmazdım.aprtman olsa neyse.kaldı ki ses için bir şey diyorlarsa sesin dışarıya gitmesini engelleyebilirsiniz.temizlikten yana koku oluyor diyorlarsa haftalık temizlik yapılınca o sorun da ortadan kalkar.neyse hayırlısı olsun diyelim

Geri