Karadeniz Pet

Üretimhane yapımı

CEM CANER

Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar birkaçgündür kafama koymuş durumdayım kendime mini bir üretimhane yapmayı düşünüyorum bu konuda bilgili olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ne tür tahta kullanmalıyım kaç cm olmalı bir yuvanın vb aklıma gelenler bunlar şuanlık yardımlarınızı bekliyorum

Kardeşim kullanmadığın raf vs gibi eşyalar varsa değerlendirebilirsin. Ölçü uzunluk 50 en 40 yükseklik 40 uygundur

yapacağın üretimhaneyi evemi yapacaksın eve yapacaksan kaç kafeslik ve evin neresini kullanma zorunluluğun var?

Evet eve yapicam ogrenci evi zaten :) suan 1 cift kusum var 4-5 cift kus dusunuyorum farkli turlerden , hazir cifthanelere baktim oldukca pahali fiyatlari kendim yapabilirim diye dusundum eski bi dolap var ortasi bos yaklasik 80 e 90 ebatlarindan bosluk var 4 tane kafes koyabilirim diye dusunuyorum direk kartonpiyerdenmi yapsam yoksa disini tahtami yapsam karar veremedim aslinda

Kardes eger uretmhane yapayim ama masrafim gitmesin diyorsan bi tuyo verde bizde yapalim illa masrafin olacak naturdbirt ten ön tel siparişi ver bide dolabina raf yap

Geri