Karadeniz Pet

Üretimhanede Mama Günü

Soğan değilde az havuç karıştırınca süper oluyor :D

Mama yapıpta tadına bakmayan var mı :) Yemlerin değilde cicibebenin falan :)

:D şahsen karnımı bile doyurdugum oluyo:d

Maşaallah ALLAH sağlık ve bol yavrular versin

teşekkürler

Lezzetli görünüyor mama elinize sağlık afiyet olsun yavrulara..Benimkilerde mama verdimmi yemlikleri çıkarmam gerekiyor yoksa mamayla ilgilenmiyolar :)

yaptıgınız mamayı gözzden gecirin derim tekrar

Menemen iyi fikir Çay falanda demleniz küçük bir tüp yeter :D

sinan kendine baktıgın kadar kuslara baksan harbi şampiyonlar yetiştirirsin:)

maşallah hemen hemen hepsi saldırmış kuşların :)
bizimkilerde yüzüne bile bakmıyor bende kumrulara, serçelere veriyorum bizimkilerin yemediği mamaları :))

onlarda can verin verin :)

özel bır formülü yoksa bizede tarifini verebilirmisin cidden merak ettim içinde ne var diye :)

bu özel bir mamadır anıl bey kendi karışımım :)

Kardeşim ben birgün şampiyon kuşta yetiştircem Şimdi buraya yazimde söz uçar yazı kalır :D

Kardeşim ben birgün şampiyon kuşta yetiştircem Şimdi buraya yazimde söz uçar yazı kalır :D

İnşAllah Kardeşim Her Şeyin İyisi Gönlünce Olsun

Herkes zeminde yiyolar maşşallah.Ellerinize sağlık

Teşekkür Ederim Hürkan Kardeşim

Mamayı yaparken de fotoğraf çekseydin iyi olacakmış Ümit kardeşim. Pek çok insanın merakını gidermiş olacaktın.

Levent bey Kusura Bakmayın Ancak O Esnada Resim Cektirecek Birini Bulamadıgım İçin Olmadı

mamanın içeriği nedir usta tarif olarak

eline sağlık kardeşim kuşlarını biliyorum zaten birşey söylemeye gerek yok

bu arada bazı arkadaşların kuşları mama yemiyormuş benden size tafsiye 10 kuşunuzdan 1 tanesi mama yı tanır bilir ise yeter size cünkü o bir tane kuş bütün kuşlara o mamanın yenildiğini ve tatını anlatıyor ister inanın ister inanmayın benden söylemesi

Benim sadece 1 çiftim yiyordu diğerleri yemiyordu birgün sinirlendim bütün kuşları tek kafeste topladım dayadım mamayı bilen çift saldırdı direk diğerleri de meraktan bu ne lan acaba falan derken mamalığın başında tartışma çıktı. Baştım kuşlar birbirini kırıyorlar dedim ayrılın boşverin deymez :D sonra kendi kafeslerine koydum şimdi paşa paşa yiyorlar

işte canlıda bir örnek ama aslında mamayı anne ve babadan ayırmadan ögretir se herkez kimsede sıkıntı yaşamaz zaten p.shop culara diyecek yok onlar ben kuşu satayımda gerisi beni ilgilendirmez havasındalar (aralarında bazıları haric tabii)

Maşallah hocam :) Yaptığınız mamanin içeriğini ve yapılışını yeni bir konu açarak paylasirsaniz çok güzel olur.. Hem kuslarimiz hemde bizler siz ustalardan güzel bilgiler edinmiş oluruz.. Mama konusunda çoğumuzun merakı büyük.. Bilgi paylaştıkça büyür.. Teşekkürler saygılar..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizin yaptığınız yemlerle beslendi çok belli ! ... :) :) :)

Sizin yaptığınız yemlerle beslendi çok belli ! ... :) :) :)

teşekkürler

Maşallah hocam :) Yaptığınız mamanin içeriğini ve yapılışını yeni bir konu açarak paylasirsaniz çok güzel olur.. Hem kuslarimiz hemde bizler siz ustalardan güzel bilgiler edinmiş oluruz.. Mama konusunda çoğumuzun merakı büyük.. Bilgi paylaştıkça büyür.. Teşekkürler saygılar..

geçen böyle bir konu açtım fakat daha sonra admine söyleyerek kitlettim konuyu çünkü bazı arkadaşlarımız bilmediği halde yorum yapmakda ve insanın canını sıkmakta oldugu için kuşlarda bulduğum morali ve neşemi bu tür arkadaşlar dağıtmaya baslayınca kitlettim yok içine o atılırmı yok nijermi kullanıosunuz üretici olarak utanmıyomusunuz yok irmik unu atılırmı o olur bu olur şu olur o yuzden kaldırıldı bu konu

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi