Karadeniz Pet

Üretimhanemiz (ÜMİT BAY)

Ümit BAY

Paylaşımcı Üye
5 li Salmalarım
30mq1s6.jpg

15g3z3k.jpg

141o8zc.jpg

Bunlarda 2 Şer 3 Er Ağız Yavrusunu Aldığım Dişiler Ve Erkekler Hepsi Eştir Dinlendirme Amaçlı Ayrıldılar

2i89lp1.jpg

103ym42.jpg

Burayı Yeni Boşalttık Yukarıda Ayrılan Kuşların Kafesleriydi 1 1 Buçuk Ay Boş Bekler Kuşlar Dinlendiğinde Tekrar Buraya Eş Atılırlar

qna0rt.jpg

Herkesi Muhabbete Sohbete Çaya Beklerim İlla Alış Verişimiz Olacak Diye Bir Kaide Yoktur Yardımcı Olursam Ne Mutlu Bana Sonuçta Bu Bir Sevdadır.
Bilgide Paylaştıkça Çoğalır Ve Bir İşe Yarar İyi Forumlar

...

allah bol bol yavrular nasip etsin hepsini saglıklı olması dılerım.inşallah bir gun buluşup sohbet şansımız olur iyi gunler

maşallah abi Allah nazarlardan saklasın

3. resim sağdan 2. kafesteki kuş mükemmelmiş. İyi üretimler.

Maşallah sorunsuz, mutlu, mesut üretimler :)

Maşallah hocam çok güzel bir üretimhane sorum olacak burayı nasıl ısıtıyorsunuz acaba

maşallah hayırlı üretimler

Hayırlı üretimleriniz olsun hocam.

Maşallah hocam çok güzel bir üretimhane sorum olacak burayı nasıl ısıtıyorsunuz acaba

Herkese Teşekkürler İyi Dilekler İçin

Ben Burada Bir Kere Soba Yakmadım Belki İnanmıyacaksınız Kışın 7 Dereceye Kadar Düşüyor Hava Soğuk Oldugunda Kuşlarım Soğuğa Bağışıklık Kazandığı İçin Sıkıntı Olmuyo İlk Başlarda Oluyodu Sıkıntı Kuşlara Eğitim Vermiş Gibi Olduk Dayanıksız Olanlar Zaten Ayıklandı Gitti Kuşlar Bağışıklık Kazandı

Herkese Teşekkürler İyi Dilekler İçin

Ben Burada Bir Kere Soba Yakmadım Belki İnanmıyacaksınız Kışın 7 Dereceye Kadar Düşüyor Hava Soğuk Oldugunda Kuşlarım Soğuğa Bağışıklık Kazandığı İçin Sıkıntı Olmuyo İlk Başlarda Oluyodu Sıkıntı Kuşlara Eğitim Vermiş Gibi Olduk Dayanıksız Olanlar Zaten Ayıklandı Gitti Kuşlar Bağışıklık Kazandı

Anladım bende bodrumda yapıyorum üretimi ama akşamları elektrikli radyatör takıyorum

alıştırmayın kuslarınızı sıcağa yok ben her gun yakarım derseniz siz bilirsiniz

...

ümit beye katılıyorum ısınmada bende kapalı balkonda uretım yapıyorum ve balkon evden soguk benım kuslarımda alıstı hıc sorun cıkmıyor

Geri