Karadeniz Pet

Üretimhanemiz (ÜMİT BAY)

Ümit kardeşim yolumu senn oralara düşürdüğümde çayına hayır demeyeceğim :)

Abi Sen Cansın. Başımın Üstünde Yerin Var. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

ümit beye katılıyorum ısınmada bende kapalı balkonda uretım yapıyorum ve balkon evden soguk benım kuslarımda alıstı hıc sorun cıkmıyor

Az biraz sıkıntı yaşarsınız ondan sonra devam
Sürekli soba kus bu sefer alışıyo en ufak bi sogukta carpılıyo bünyesi hep soba istiyo

Maşallah Ümit Bey , üretimhanenizde kuşlarınız mükemmel.

Hayırlı üretimleriniz olsun.

MasAllah hem uretimhane hemde kuslar cok guzeller.

Hayirli uretimler.

ümit bey allah utandırmasın.maşallah.

Hayırlısı olsun ustam.

Maşallah kuşlarına. Sağlıklı bol yavrulu üretimler dilerim.

maşallah.yavru alabilmek için özel olarak bir şey yapıyormusunuz?

Arkadaşlıklar sadece kuş resimleriyle olmaz kendi resmini de koyda forumdaki arkadaşlar yüzünü bir görsün :)

Tabiki Verim Alabilmek İçin Yavruların Kaliteli Tüy Varyasyonunu Yükseltmek İçin Eş Tutmayan Sıkıntılı Kuşlarda Eş Tutturmak İçin Gibi Gibi Böyle Gider Özel Olarak Yaptığımız Çok Şey Var

Helal olsun alttaki yazınızı daha çok beğendim, bizim şehirdekilerde alacaksanız gelin yazıyorlar :D

Helal olsun alttaki yazınızı daha çok beğendim, bizim şehirdekilerde alacaksanız gelin yazıyorlar :D

benim yanıma kuş sevdalısıysanız içinizdede kötülük yoksa gelin benim zaten belli bi müşteri cevrem var gelip alıyolar kuslarını öyle yada böyle kuslar satılıyo zaten önemli olan sohbet muhabbettir

Halkalı mezarlığın oradayım

benim yanıma kuş sevdalısıysanız içinizdede kötülük yoksa gelin benim zaten belli bi müşteri cevrem var gelip alıyolar kuslarını öyle yada böyle kuslar satılıyo zaten önemli olan sohbet muhabbettir

Halkalı mezarlığın oradayım

Eyvallah hocam sağolasın, fakat aynı şehirde değiliz yoksa gelirdim.. İçimizde kötülük olmazda, benim anlatmak istediğim olay farklı idi :)

Geri