Karadeniz Pet

Ur'un belirtileri ve tedavisi nedir ?

• Konbuyu başlatan Oğuzhan Mavi
  • Başlangıç tarihi
O

Oğuzhan Mavi

Guest
Merhabalar , arkadaşımın kuşunun poposu ve onun iki bacak arasına doğru olan kısmında şişlik var , elime alıp incelediğim de yumurta olmadığını farkettim , yumuşak bir doku idi , hafif siyahlanma da vardı , şu sıralar da yavruluğun içerisinde uyuklamaya başladı , sizce bu ur mudur eğer ursa bunun tedavisi nedir , kuş çok halsizdi dün .

fotoğraf olursa yardımcı olabilirim

fotoğraf olursa yardımcı olabilirim

Fotoğraf maalesef yok , anlattıklarımdan yardımcı olmaya çalışsanız...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:47 -->-> Daha önceki mesaj 09:35 --

Yok mu bir tedavi önerebilecek....

görmeden bişey yapmak çok zor belki dediğinz şey değildir yaşamış onlanlar vardır belki ;)

ben bir hekimim. hastanın yada yakınının anlattıkları yeterli olsaydı muayene tetkik tahlil vs vs ye ihtiyaç olmazdı . hastaneler laboratuarlar görüntüleme merkezlerine de gerek olmazdı. hatta kimseyi görmemize de gerek olmazı. konuşarak yada mesajla halledebilirdik tedavilerimizi. ama gel gör ki böyle olmuyo.. yok ben fal baktırıcam diyosanız siz bilirsiniz.
şahsen ben anlıyorum bu konulardan ama hastayı görmem lazım.
arkadaşınıza geçmiş olsun . umarım kuşu iyileşir.

ben bir hekimim. hastanın yada yakınının anlattıkları yeterli olsaydı muayene tetkik tahlil vs vs ye ihtiyaç olmazdı . hastaneler laboratuarlar görüntüleme merkezlerine de gerek olmazdı. hatta kimseyi görmemize de gerek olmazı. konuşarak yada mesajla halledebilirdik tedavilerimizi. ama gel gör ki böyle olmuyo.. yok ben fal baktırıcam diyosanız siz bilirsiniz.
şahsen ben anlıyorum bu konulardan ama hastayı görmem lazım.
arkadaşınıza geçmiş olsun . umarım kuşu iyileşir.

Haklısınız ama şuan foto yok elim de , ben de isterim foto yüklemek ama maalesef şuan da böyle bir imkanım yok. :) Ama ur olduğu kesin , siz ur varmış gibi bir tedavi önerebilir misiniz .? çünkü yumurta tıkanması değil başka birşeydi bu , tedavide de geç kalınması sakıncalı bir durum o yüzden bu şekilde konu açtım ...

Hocam benim kuşumun kanatında vardı 2 ay öncedi galiba kökünden kestik tedavisini yaptık hiç bi sorunu yoktur şimdi fotoğraf atarsan daha iyi yardımcı oluruz , popsunun orda varsa istanbulda ise Kuşcu Bayram Akyıldız Resmi Sitesi | Tepeli Muhabbet Kuşu Üreticisi bi ona sor istersen bu işlerde tecrübeli.

Akşam üstü çekip atayım o zaman fotosunu , dün itibariyle eşinden ayırmıştık kuşu , bu sıkıntı yaratır mı sizce ? Ayrıca istanbul da ikamet etmiyorum gaziantep'te ikamet ediyorum .:)

Bi foto çekin bakalım bi.

Arkadaşlar kuş maalesef vefat etmiştir , kurtaramadık kuşu . Cevap verdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için teşekkürler.!

Geçmiş olsun.

Geri