petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üstadlar bir bakın

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erol çatar tarafından 6 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Erol çatar

Beğenileri:
    7
    Üretici bir abimden bir adet jumbo yavru aldım. Annesi olmuş babası ve kardeşleri yedirmis. Bu hayvanı alalı 1 ay oldu çok cılız . Yem biyolit marka veteriner den aldigim vitamin . Dal dari herseyi veriyorum. 1 ay geçmesine rağmen halen göğüs kemiği sivriligi belli ve çok haraketi olmasına rağmen çok cılız ve güçsüz . Ne tür onerileriniz olabilir. Siz değerli ustadlardan çözüm beklıyorum ben işin içinden çıkamadım dışkısı boyle [​IMG] [​IMG]

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 22:53 --

Nasıl Kilo aldirabilirim

#1 Erol çatar, 6 Ocak 2016
    Son düzenleme: 6 Ocak 2016
  2. Emre Özcan

Beğenileri:
    9
    Arkadasimin bir kusu aşiri kilolu yag tutmustu veteriner acilen zayiflatmalari gerektigi soylemisti kusu diyete sokmuslardi ucamiyordu bile bence asiri zayif olmasi kotu bisey degil kusumuz fit olsun :)

3. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşunuz jumbo değil maşaallah güzel bir kuş yumurta maması verebilirsiniz aspur verebilirsiniz

5. Erol çatar

Beğenileri:
    7
    Daha 1 aylık ingiliz olabilir mi cinsi

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Irk konusunda yanlış yönlendirmek istemem ingiliz olabilir ama kesinlikle Jumbo değil

7. Erol çatar

Beğenileri:
    7
    Tamam üstad yarın gidip aspur alıcam mama ile vercem mubiş é bende 7 tane çift var bunu alıştırmak için aldım

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Güle güle Besle inşaallah maşallah diğer kuşlara da bunada kendi yavrunu alıp egitseydin daha bi keyif alirdin

9. Erol çatar

Beğenileri:
    7
    Abi diğerleri hollanda Ve yerli bunu ingiliz jumbo kırması die aldim babası çok iri . Ben zaten ürettiğim kuşları satmiyorum eşe dosta veriyorum hastalık oldu bende . Boncuk var mesela 200 kelime konuşur yerli . Bunu konuşturup nisanlima vericem inşallah da ilk defa bu kadar Zayıf bir yavrum var abi benim yavru kuşlar bile bundan tosun. Aspur vermiyorum yerine keten tohumu veriyodum yemiyor. Mama ve aspur vericem üstadlar öyle dedi . Denicem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:54 -->-> Daha önceki mesaj 19:52 --

Konusturma kafesine aldım kuşu alisti iyice . Kuş alistirmada çok iyiyim abi

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşallah güzel yavru kısa sürede egitirsin belli ballı kraker verme ama zararlı

11. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Düzenli mama verip fazla salmazsanız kuşu kısa sürede toparlar. Hazır ballı kraker ve silindir kafes iyi bir seçim değil bilginiz olsun.

Sayfayı Paylaş