Karadeniz Pet

Üstadlar Kuşumun Ayağına Ne Olmuş Lütfen Bir Akıl Verin

kemanci

Yeni Üye
Oğlumun çiftleşmesini 8 ay bekledikten sonra baktım ki ayağını karnına doğru çekip duruyor. Aldım baktım bir şey dolanmamış hareket ettirdim ayaklarını kaçmaya çalıştı ama bağırmadı sanırım kırık yok ama bu nedir ne olmuş olabilir lütfen bir akıl verin

yMmNEk.jpg
[/url][/IMG]
Wn4g0m.jpg
[/url][/IMG]
3DNv70.jpg
[/url][/IMG]
pgjX0r.jpg
[/url][/IMG]
Nq3lpa.jpg
[/url][/IMG]

Günceldir arkadaşlar eğer bi çözümü varsa lütfen yazınız 2 tane kuşum şunada bu hastalığa yakalandılar herhangi bi çözümünüde bulamadım masaj yaptım krem sürdüm ama hiç bir iyleşme belirtisi yok ve ileri safada kuş zayıflayıp dahada kötü oluyor

Son düzenleme:
Bu bir hastalık mı yoksa incilme mi ben onu anlamış değilim kimse yok forumda sanırım

Bu hastalığın tarifi yok benim de Başıma geldi veterine götürdüm kırık çıkık yok dedi psikolojik olabilir dedi 1 hafta sonra yavaş yavaş basmaya başladı düzeldi.

Psikolojik ayağı mı şişermiş kuşun? İlginç ilk defa duydum.

Bazı çiftlerde oluyor benimde bir erkeğim de arada oluyordu sonra düzeliyor sanırım korkulacak bir şey degil veya hastalık vs

Dişi kuş çok haşin o zibidi mi ısırdı ki olabilir aslında bazı çiftlerde oluyor dedigine göre mantıklı, oğlumun keyfi yerinde ötüyo zıplıyo bişiler yapıyo yine aynı ama işte tek ayak üstünde durup ayagını karnına çekip titretiyor ya o işte beni bitiriyor kıyamıyorum varsa birşeyi ilacı falan ne biliyim alıyım süreyim, netten arastırdım baktım kırık yok onun dısında da veterınerler bır sey yapmıyormus ondan goturmedım sızlere soruyorum

Dişiyi besliyor mu zorlanmadan da olabilir dediğim gibi en sevdiğim ve akillimi akıllı bir erkegimde de dişi kuluckadayken oluyor arada

Erkek besliyor dişiyi kurda yapıyor ama dişi kur yapmaya başlayınca heykelleşiyor öyle duruyor sonra dişi kur yapmayı kesınce gagasına vuruyor devam et der gibi 7-8 aydır bendeler hala çifteşmediler ben anlamadım simdi de bu ayak problemi çıktı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 19:45 --

Doğru düzgün bir bilgi ne biliyim su kremi sür şu vitamini ver diyen yok hani ilgilenilmicek bir durum yada konu mu bu anlamadım ben

Geri