Karadeniz Pet

Ustalar Acilll.

• Konbuyu başlatan Tunc Kiranli
  • Başlangıç tarihi
T

Tunc Kiranli

Guest
xEGkWA.jpg

ea9mpQ.jpg

Ustalar bu kuşun bana ırkı ve cinsiyeti hakkında bilgi verebilirmisiniz ? erkek diye aldım ama ve kaç günlük. şimdiden teşşekkür ederim.

Olabilir 1 2 aylık civarı gibi ama yüksek ihtimalle dişi gaga tarafını yakından çekersen tam bilgi alabilirsin

K47XEY.jpg

wj0m9g.jpg

KP8myb.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:05 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

attım yusuf hocam ırkınıda sölermisin.

teşekkürler semiha hanım. erkek diye aldım 25 aylık dedi ama emin olmak için bide buradan paylaşmak istedim.

1 2 aylık arasında ama dişimi erkekmi dişide olabilir erkekde onu bilemicem. Yerli gibi geldi.

:) valla usta yerli dedi zaten adam cek yerli kırması ama erkek diye aldım :) inş erkek dicek biri çıkar

ırkı yerli daha yeni yeme düşmüş 40 günlük falan büyük ihtimallede dişi.

:) bakalım. olmassa yarın götürücem burada net bişi diyen olursa kuşu vermicem 4 adet yavru vardı bunu aldım ben

:) bakalım. olmassa yarın götürücem burada net bişi diyen olursa kuşu vermicem 4 adet yavru vardı bunu aldım ben

Net bise solemek zor daha once bu tarz degisen kus cok oldu ama %95 kusun disi kardesim ama saglikli bir kus durumun varsa bence geri verme yanina bide erkek al :) cift olunca bana alismaz felan diyede dusunme yavru olduklari icin 2 tane bile olsa gosterdigin ilgiye gore cok ta iyi ikisini kendine alistirabilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben konuşturmak için alacağım zaten bir çift kuşum var :) birazdan onuda paylaşıcam ırkları hakkında bilgi almak için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

eoGy4o.jpg
bunlarda çift kuşlarım ama ırklarını bilmiyorum hediye geldi :)

kuş yerli olma ihtimali yüksek 5 ylık gibi görünüyor gaga daki siyahlık gitmek üzere çek kırması da olabilir .... daha iyi anlayan arkadaşlarda vardır yardımcı olurlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

gaga pembeden mora dönüyor yakın resimdede belli oluyor erkek olma ihtimali yüksek

Valla forumdaki resimlerle karşılaştırdım bana %80 erkek gibi geldi...ustalar kesin bi cevap verecektir...2.ayını bitiremediği kesin...
Maşallah....

dişiye benzettim ama bn kesin bir cinsiyet tahmini için erken bnce daha

vallahi bekliyorum bende ama net bişi diyen yok yoksa bunların kardeşleri var erkek olanı bakacam.

Geri