petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ustalar Acilll.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tunc Kiranli tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Tunc Kiranli

Ustalar bu kuşun bana ırkı ve cinsiyeti hakkında bilgi verebilirmisiniz ? erkek diye aldım ama ve kaç günlük. şimdiden teşşekkür ederim.

2. Yusuf ŞANLI

2 aylık dişi gibi

3. Tunc Kiranli

gaga ucu daha siyah üstad. 25 günlük dedi ama

4. Yusuf ŞANLI

Olabilir 1 2 aylık civarı gibi ama yüksek ihtimalle dişi gaga tarafını yakından çekersen tam bilgi alabilirsin

5. Tunc Kiranli

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:05 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

attım yusuf hocam ırkınıda sölermisin.

6. Tunc Kiranli

teşekkürler semiha hanım. erkek diye aldım 25 aylık dedi ama emin olmak için bide buradan paylaşmak istedim.

7. anıl deniz yılmaz

1 2 aylık arasında ama dişimi erkekmi dişide olabilir erkekde onu bilemicem. Yerli gibi geldi.

8. Tunc Kiranli

:) valla usta yerli dedi zaten adam cek yerli kırması ama erkek diye aldım :) inş erkek dicek biri çıkar

9. tansel canbaz

ırkı yerli daha yeni yeme düşmüş 40 günlük falan büyük ihtimallede dişi.

10. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Malesef kuşunuz dişi.

11. Tunc Kiranli

:) bakalım. olmassa yarın götürücem burada net bişi diyen olursa kuşu vermicem 4 adet yavru vardı bunu aldım ben

12. Yusuf ŞANLI

Net bise solemek zor daha once bu tarz degisen kus cok oldu ama %95 kusun disi kardesim ama saglikli bir kus durumun varsa bence geri verme yanina bide erkek al :) cift olunca bana alismaz felan diyede dusunme yavru olduklari icin 2 tane bile olsa gosterdigin ilgiye gore cok ta iyi ikisini kendine alistirabilirsin

#13 Yusuf ŞANLI, 31 Mart 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 31 Mart 2014
  13. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  14. Tunc Kiranli

ben konuşturmak için alacağım zaten bir çift kuşum var :) birazdan onuda paylaşıcam ırkları hakkında bilgi almak için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:52 -->-> Daha önceki mesaj 22:50 --

[​IMG] bunlarda çift kuşlarım ama ırklarını bilmiyorum hediye geldi :)

15. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    kuş yerli olma ihtimali yüksek 5 ylık gibi görünüyor gaga daki siyahlık gitmek üzere çek kırması da olabilir .... daha iyi anlayan arkadaşlarda vardır yardımcı olurlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

gaga pembeden mora dönüyor yakın resimdede belli oluyor erkek olma ihtimali yüksek

16. ibrahim tekel

Valla forumdaki resimlerle karşılaştırdım bana %80 erkek gibi geldi...ustalar kesin bi cevap verecektir...2.ayını bitiremediği kesin...
    Maşallah....

17. LasTSHoT

LasTSHoT New Member

Beğenileri:
    0
    dişiye benzettim ama bn kesin bir cinsiyet tahmini için erken bnce daha

18. Tunc Kiranli

vallahi bekliyorum bende ama net bişi diyen yok yoksa bunların kardeşleri var erkek olanı bakacam.

Sayfayı Paylaş