petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ustalar bir bakin lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve baskan tarafından 3 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. baskan

baskan Guest

selamlar bu kusu ben dun aldim bu cok mu ufak durmadan gozlerini kapiyor uyuma vaziyetine geciyor kendi kendine birseler soylemeye calisiyor gozleri kapali acidim hayvana yada benmi cok supeci davraniyorum anlayamadim bir kac foto atayim bir yardimci olun lutfen ...aldigim adam yeni basladi yem yemeye demisti normalmi bunun halleri [​IMG][​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:20 -->-> Daha önceki mesaj 00:15 --

gagasinda siyahlik hala var gibi hafiften asagidan acilmis fotodada rahatca gorebilirsiniz bu ufak oldugunun beriltisimi cansiz duruyor hayvan hic otmuyorda arada yem yiyiyor geri cikiyor yatiyor :)

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    siyahlık yavru olmasından dolayı daha küçük yavru kuş 50-100 günlük arası :)

#2 Resul OZYAMAN, 3 Kasım 2014
    Son düzenleme: 3 Kasım 2014
  3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşunuz yavru bunlar olağan şeyler tüneği de tahta tünekle değişin rahat edemez kuşunuz. güle güle besleyin

4. baskan

baskan Guest

hocam aldigim adam 6 bucuk haftalik demisti bunun icin yaninda ikitane daha vardi onlar daha yem kirmayi bilmiyor diye vermedi yani sorun yok demi birde uyuz gibi duruyor bunun tuyleri filan duzelecek demi :)

5. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    evet kuş daha yeni tüyleri o sonra değiştirecek 2. tüy dökümünde çok güzel olucak maşallah

6. baskan

baskan Guest

yarin ilk isim tahta tunek almak olacak rahat etsin hayan yorum icin cok sagolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:54 -->-> Daha önceki mesaj 00:52 --

valla icime su serptiniz hocam sagolun valla vebalini almayalim hayvanin ...birde kendim hollanda,da yasiyorum bu kusu burda hobi olarak yapan bir yasli hollandali adamdan aldim cinsi ne bunun bilginiz varmi bu konuda ?

Sayfayı Paylaş