petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ustalar Yardım edin kloak hastalıklı mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail CAN tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. İsmail CAN

İsmail CAN New Member

Beğenileri:
    0
    ailemize yeni katılan Sultan'ın (muhabbet kuşumuzun ismi=) ) kloak (popo) kısmı sürekli olarak batık. ve fotoğrafta da görebileceğiniz gibi etrafında tüy yok. kuşumun ishal olmadığını biliyorum. dışkısının kıvamı normal hatta biraz fazla kıvamlı. ayrıca kloak etrafında genellikle yapışmış dışkı var. nasıl düzeltilebilir? hastalık mıdır? (fotoğrafı çekmeden önce nazikçe nemli yumuşak bir mendille sildim) [​IMG]

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ishal değil diyorsunuz fakat içinde parazit olabilir bunun için ilaçlar var benim şuan kullandıgım ilacım avidiare kullanmanızı tavsiye ederim 1 haftaya kuş toplayacaktır

3. Seda CAN

Seda CAN Member

Beğenileri:
    0
    Söylediğiniz ilacı bulamadık berada =( başka önerisi olan var mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 18:41 --

güncel güncel güncel?

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    elma sirkesi her yerde bulunur :)

5. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    dostum bu aralar türkiyenin her yerinde bir salgın hsatalık bulunmakta.. bu hastalık afrikadan geldi ve toplu kuş ölümleri gerçekleşti.. en son 2 yıl önce gelmişti.. umarım o hsatalık değildir.. tedavisi pek mümkün değil çünkü bu bakterinin..

6. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İlacı internetten alabilirsiniz

7. Seda CAN

Seda CAN Member

Beğenileri:
    0
    İlacı buldu eşim 2 gündür kullanıyoruz kuşumuzun dışkısı düzene girdi (= Başta Cem Caner olmak üzere herkese çok teşekkürler ^_^

Sayfayı Paylaş