Karadeniz Pet

ustalar yardım lütfen gözü iyileşmiyor

fatih coşkun

Yeni Üye
kuşun gözüne temas eden alt göz kapağının üst kısmında kızarıklık var ve bazen komple şişip gözünü kapatıyor. teramicin gentagut ve bir kaç ilaç tedavisi denedim ama en fazla resimde ki kadar iyileşiyor ama komple geçmiyor. bi süre sonra tekrar şişiyor ve yine ilaç tedavisi uygulamak zorunda kalıyorum. kuşa kalıcı hasar vermesinden korkuyorum, başka kuşlarımdan tecrübeyle sabit bi sürü veteriner parası ödeyip hiç bir sonuca ulaşamamış biri olarak forumdaki ustalara danışmak en mantıklısı geldi bana.
hastalığı nedir nasıl tedavi ederim bilgisi olan varsa yardım edebilirmi?
ZD1LaZ.jpg

l7zk8b.jpg

VVylGr.jpg

LaopXG.jpg

bana biraz farklı geldi et parçası gibi ama çözemedim benim tedaviden uyguladınızmı

Son düzenleme:
Uyguladim ustam ilk uyguladigim yöntem oydu zaten. 2defa iyileşti tamamen şişlik geçmedi resimdeki kızarıklık et parçası artik ne olduğunu cozemedigim kısma kadar geriledi ama tamamen geçmedi. En son kendi gozumdeki çapaklanma sorunu için doktorun verdiği damlalardan verdim yine şişlik indi ama o kısmı kaldı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:27 -->-> Daha önceki mesaj 02:28 --

Ustalar yardımcı olabilecek yok mu?

Geri