petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ustalar yardım lütfen gözü iyileşmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve fatih coşkun tarafından 20 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. fatih coşkun

Beğenileri:
    0
    kuşun gözüne temas eden alt göz kapağının üst kısmında kızarıklık var ve bazen komple şişip gözünü kapatıyor. teramicin gentagut ve bir kaç ilaç tedavisi denedim ama en fazla resimde ki kadar iyileşiyor ama komple geçmiyor. bi süre sonra tekrar şişiyor ve yine ilaç tedavisi uygulamak zorunda kalıyorum. kuşa kalıcı hasar vermesinden korkuyorum, başka kuşlarımdan tecrübeyle sabit bi sürü veteriner parası ödeyip hiç bir sonuca ulaşamamış biri olarak forumdaki ustalara danışmak en mantıklısı geldi bana.
    hastalığı nedir nasıl tedavi ederim bilgisi olan varsa yardım edebilirmi?

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    bana biraz farklı geldi et parçası gibi ama çözemedim benim tedaviden uyguladınızmı

#2 g0rky06, 20 Nisan 2015
    Son düzenleme: 20 Nisan 2015
  3. fatih coşkun

Beğenileri:
    0
    Uyguladim ustam ilk uyguladigim yöntem oydu zaten. 2defa iyileşti tamamen şişlik geçmedi resimdeki kızarıklık et parçası artik ne olduğunu cozemedigim kısma kadar geriledi ama tamamen geçmedi. En son kendi gozumdeki çapaklanma sorunu için doktorun verdiği damlalardan verdim yine şişlik indi ama o kısmı kaldı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:27 -->-> Daha önceki mesaj 02:28 --

Ustalar yardımcı olabilecek yok mu?

4. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    bana enfeksiyona bağlı ödem gibi geldi bunun için bir göz şampuanı öneririm genelde bunu kullanırım 3 gün felan göz kağaı etrafına lokal bölgeye uygulayabilirsin göze kaçsada zararı yok kaçmamasına özen gösterebilirsin
    Blefaro Shampoo 40ml Göz Kapağı ve Kirpik Şampuanı

5. fatih coşkun

Beğenileri:
    0
    teşekkürler ustam bi deneyeyim

Sayfayı Paylaş