Ustalar yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alican Aydın tarafından 14 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Alican Aydın

Alican Aydın Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    İzmir
    Merhaba benim cift kusum var yavrularida cikti mama hazirlayip veriyorum yumurta havuc etimek bebe biskvisi veriyorum . Hergun mu vermeliyim yoksa 2 3 gunde bir mi vermeliyim birde mesela bir yemligi dolduruyorum mama bitiyor bidahami vermeliyim yoksa ertesi gunumu beklemeliyim bir ureticiye sordugumda 2 gunde bir ver yaglanma yapar demisti aklima takildi ayriyetten geceleri odada elektrikli soba yakiyorum yavrular oldugu için zarari varmidir yakayimmi yada yakmayimmi simdiden tesekkurler.

#1 Alican Aydın, 14 Ocak 2016
    Son düzenleme: 14 Ocak 2016
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    347
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Elektrikli soba yakmaya gerek yok oda buz kesmiyorsa. Ayrıca ben 3 günde bir veriyorum yavruladığında. Önlerinde her zaman yem bulunmalı öyle yediler yarını bekleyelim olmaz yavru besliyorlar çünkü. Maşaallah kuşlarınıza ve yavrularınıza

3. Alican Aydın

Alican Aydın Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    İzmir
    Yorumunuz icin tesekkurler o zaman yemlerini eksik etmeyip yavrular icin hazirladigim mamayi 2 3 gunde bir vereyim.

4. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    istanbul
    2-3 gunde bir ver max 5 saatide gecmesin yumurtanin goruntsunden anlicaksin zaten kaldirman gerektigini fazla bi soguk degilsede sobaha gerek yok

5. Alican Aydın

Alican Aydın Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    İzmir
    Dediginiz gibi yapıcam tesekkur ederim yorumunuz için.

Sayfayı Paylaş