Karadeniz Pet

Ustalar yardim

Alican Aydın

Meraklı Üye
Merhaba benim cift kusum var yavrularida cikti mama hazirlayip veriyorum yumurta havuc etimek bebe biskvisi veriyorum . Hergun mu vermeliyim yoksa 2 3 gunde bir mi vermeliyim birde mesela bir yemligi dolduruyorum mama bitiyor bidahami vermeliyim yoksa ertesi gunumu beklemeliyim bir ureticiye sordugumda 2 gunde bir ver yaglanma yapar demisti aklima takildi ayriyetten geceleri odada elektrikli soba yakiyorum yavrular oldugu için zarari varmidir yakayimmi yada yakmayimmi simdiden tesekkurler.

Son düzenleme:
Elektrikli soba yakmaya gerek yok oda buz kesmiyorsa. Ayrıca ben 3 günde bir veriyorum yavruladığında. Önlerinde her zaman yem bulunmalı öyle yediler yarını bekleyelim olmaz yavru besliyorlar çünkü. Maşaallah kuşlarınıza ve yavrularınıza

Elektrikli soba yakmaya gerek yok oda buz kesmiyorsa. Ayrıca ben 3 günde bir veriyorum yavruladığında. Önlerinde her zaman yem bulunmalı öyle yediler yarını bekleyelim olmaz yavru besliyorlar çünkü. Maşaallah kuşlarınıza ve yavrularınıza

Yorumunuz icin tesekkurler o zaman yemlerini eksik etmeyip yavrular icin hazirladigim mamayi 2 3 gunde bir vereyim.

2-3 gunde bir ver max 5 saatide gecmesin yumurtanin goruntsunden anlicaksin zaten kaldirman gerektigini fazla bi soguk degilsede sobaha gerek yok

Geri