petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ustalar yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alican Aydın tarafından 14 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba benim cift kusum var yavrularida cikti mama hazirlayip veriyorum yumurta havuc etimek bebe biskvisi veriyorum . Hergun mu vermeliyim yoksa 2 3 gunde bir mi vermeliyim birde mesela bir yemligi dolduruyorum mama bitiyor bidahami vermeliyim yoksa ertesi gunumu beklemeliyim bir ureticiye sordugumda 2 gunde bir ver yaglanma yapar demisti aklima takildi ayriyetten geceleri odada elektrikli soba yakiyorum yavrular oldugu için zarari varmidir yakayimmi yada yakmayimmi simdiden tesekkurler.

#1 Alican Aydın, 14 Ocak 2016
    Son düzenleme: 14 Ocak 2016
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Elektrikli soba yakmaya gerek yok oda buz kesmiyorsa. Ayrıca ben 3 günde bir veriyorum yavruladığında. Önlerinde her zaman yem bulunmalı öyle yediler yarını bekleyelim olmaz yavru besliyorlar çünkü. Maşaallah kuşlarınıza ve yavrularınıza

3. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Yorumunuz icin tesekkurler o zaman yemlerini eksik etmeyip yavrular icin hazirladigim mamayi 2 3 gunde bir vereyim.

4. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    2-3 gunde bir ver max 5 saatide gecmesin yumurtanin goruntsunden anlicaksin zaten kaldirman gerektigini fazla bi soguk degilsede sobaha gerek yok

5. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Dediginiz gibi yapıcam tesekkur ederim yorumunuz için.

Sayfayı Paylaş