Karadeniz Pet

ustalar yardımcı olun? popo şişik aylardır

Furkan ŞAFAK

Paylaşımcı Üye
vn0hg.jpg

vn0j9.jpg

vn0k2.jpg

dostum eline al kuşu elinede hisdersin senı korkutmak gibi de olmasın ama ur de olabilir.

kuşcudan alırken yavrulayacak diye aldım bir ayı geçti hala şişik bende anlamadım kuşçu bizi kandırmış orası kesinde acaba kuş da ne var onu merak ediyorum kardeşim

yağ baglamış olabilir
dişi kuşunu ayırma şansın varsa ayır haftada birgün su yerine elma sirkesi ver
ayıramıyorsan elma sirkesiyle suyu karıştır hergün tazele kafese koy

istersen biraz daha yorum bekle ve değişik açılardan resim eklersen daha iyi olur

kuş sağlıklı görünüyor doğuştan kalıtımsal bir problem olabilir

hocam kimse yanlış anlamasın ama sen bu kuşu bi kliniğe göster daha kesin ve hızlı cevaplara ulaşırsın

hocam kimse yanlış anlamasın ama sen bu kuşu bi kliniğe göster daha kesin ve hızlı cevaplara ulaşırsın

kuştan anlıyan bir yer varsa en dogru çözüm
iyi huylu bir ur oldugununu düşünüyorum
5 6 yıl once aynı sey başıma geldi
sirkeyle iyileştirdik cereside böyle kahverengi bordo gibi olmuştu
ama sonucta bi can taşıyorlar o yüzden insan kesin birşey söylemeye korkuyor
yumurta tıkanması değil görünürde
ne kanatlar düşmüş ne kuyruk inmiş hemde öle olsaydı şimdiye yaşamazdı
en kısa sürede düzelir inşallah
çok geçmiş olsun

saolun arkadaşlar tehlikeli bişey olsa şimdiye ölürdü diye düşünüyorum ama insan merak ediyor sonuçta can yani inşallah sirkeyle düzelir... suyunu kaç damla damlatacağım peki sirkeden arkadaşlar

saolun arkadaşlar tehlikeli bişey olsa şimdiye ölürdü diye düşünüyorum ama insan merak ediyor sonuçta can yani inşallah sirkeyle düzelir... suyunu kaç damla damlatacağım peki sirkeden arkadaşlar

dostum sirke asit çözeltisidir kuşa sirke falan verilmez şunu forumda yazıp durmayın veternere git göster bak bakıyım sirke içirin diyor mu birde saf sirke koyun denmiş suluga saf sirkeyi insan içse mide delinir lütfen kuşlarınıza hiçbir zaman sirke vermeyin

yemlerini değiştirip düşük yağlı tohumlar seçin. kesinlikle de sirke vermeyin. belirtildiği gibi sirke kuvvetli bir asittir. kuşunuzun sindirim sistemini parçalayabilirsiniz.

yumurta tıkanması değil bu aylardır böyle aldığımdan beri. sirkede vermiym o zaman

ustam sen en iyisi bi veterinere git

Çok fazla yavru alınan kuşlarda görülebiliyor bazen.. Kuşta yağlanma olmuş olabilir arkadaşların dediği gibi sade yem verin ayrıca sularına limon damlatabilirsiniz. anlayan biri varsa yakınlar da bi kontrol etsin

Geri