Karadeniz Pet

Ustalar Yorum Yapar

Ali Fuat DAYIOĞLU

Yeni Üye
Irk ve Yaş Yorumlarınızı rica ediyorum.

11.jpg

Son düzenleme:
Dişi çek 9-10 aylık. Erkek ingiliz kırması 10-11 aylık.

Erkek ingiliz kırığı ama yaşı 1 civarında diye zannediyorum, dişi ise çekoslavak ve erkekten 1-2 ay daha ufak gibi, yavru alırsanız haber verin site üzerinden:)

Maşallah güzel kuşlar.. Hayırlı üretimler dilerim..

Lagbali ? Sadece tebrik ettim bu resimden herkez anlayamaz cunki. Burasi forum herkez dusuncesinipaylasabilir

evet paylaşabilir. herkese de saygı gösterilmesi gerekir. kimseyle bunuda nerden cıkardınız gibi konusmalara gerek yok yardım platformu burası ;) yanlış bi sey söylendiğini düşünüyorsanız güzelce söylersiniz. kimseye rencide edermiş gibi kücük düşermek gibi davranıp kücük düşmeye gerek yok ;)

Ingiliz kirigi yada cekoslavak oldugunu bu resimden anlayan arkadaslari tebrik ediyorum

herkes bir ırk tahmini yapabilir dahada önemlisi 11 12 aylık 1 ve 1.5 yaşlarında diyenleri tebrik etmek lazım

Son düzenleme:
evet paylaşabilir. herkese de saygı gösterilmesi gerekir. kimseyle bunuda nerden cıkardınız gibi konusmalara gerek yok yardım platformu burası ;) yanlış bi sey söylendiğini düşünüyorsanız güzelce söylersiniz. kimseye rencide edermiş gibi kücük düşermek gibi davranıp kücük düşmeye gerek yok ;)

Kücuk dusurmek gibi amacim olsa inan simdi daha farkli konusurdum o yuzden uzatmanin anlami yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

herkes bir ırk tahmini yapabilir dahada önemlisi 11 12 aylık 1 ve 1.5 yaşlarında diyenleri tebrik etmek lazım

Bence sadece bu konuda bilgili kisilerin tahmin yapmasi gerekir

Bende bu resimlerden bu kuşların ingiliz kırığı ve çek olduklarını tespit eden arkadaşları tebrik ediyorum ama bence biraz haksızlık etmişsiniz kuşlar fotoğrafta show jumbo gibi duruyorlar ☺

Kücuk dusurmek gibi amacim olsa inan simdi daha farkli konusurdum o yuzden uzatmanin anlami yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

Bence sadece bu konuda bilgili kisilerin tahmin yapmasi gerekir
herkes farklı konusur daha da size cevap vermiyorum. Seviyeyi belirlemek insanların seviyesine kalmıs baska bisey demeye gerek yok

İlla adımızın üstünde altın platin mi yazması lazım, görüş bildirmek bir kesinlik mi ifade etti ki neden tartışılıyor yorumlar anlamadım, sadece bu fotoğraftan belirlemek çok zor demeniz size ve tecrübelerinize olan saygıyı arttırırdı, ama başka yorumlar üzerinden yorum yapmak pek site anlayışına uymadı kanaatimce, insanların fikrini paylaşabilmesi için değil mi zaten bu forumlar?!! Hep birilerinin yorumu beklenecekse bu forum onların olmuş haberimiz yok...

İlla adımızın üstünde altın platin mi yazması lazım, görüş bildirmek bir kesinlik mi ifade etti ki neden tartışılıyor yorumlar anlamadım, sadece bu fotoğraftan belirlemek çok zor demeniz size ve tecrübelerinize olan saygıyı arttırırdı, ama başka yorumlar üzerinden yorum yapmak pek site anlayışına uymadı kanaatimce, insanların fikrini paylaşabilmesi için değil mi zaten bu forumlar?!! Hep birilerinin yorumu beklenecekse bu forum onların olmuş haberimiz yok...

1.Görüş bildirmek için tecrübe ve bilgi gerekir.
2. Burada bu resime bakarak en uzman kişi bile anlamaz.
3. Yapılan bilinçsiz yorumlar kuşun sahibinin piskolojisini bozar. (petshopdan almıştır gider kavga eder mesela)
4.Ben sadece bu fotografa bakarak yorum yapanları tebrik ettim . Ne kırıcı bir söz söyledim nede aksine bir yorum yaptım.
5.Burada şuan bende fikrimi paylaşıyorum.
6.Bence üretici arkadaşların ve sürekli kuşla ilgili kişilerin yorum yapılması istenmiş kesin bişi ögrenilmek çalışılıyor ve konu başlığına USTALAR yazılmış.

Kimseye kötü söz kullanmadım bu forumda kimseyide küçük düşürme gibi amacım yok ortada söz konusu olan şey elimiz kadar bir kuş kimse alınmasın !!!.

yorum yapan arkadaşlara teşekkürler muhabbet hep gri kırık üzerinden gidiyor.. siyah gözlü lutino için neler dersiniz

Geri