Karadeniz Pet

Ustalar Yorum Yapar

Sorun da bu zaten , bu piyasanın içindeysek herkes kendi çapında tecrübe sahibidir, başlığı açan arkadaş ustalar diyerek teveccühte bulunmuş, o zaman buyurun 3-5 kişi çevirin forumu, el kadar dediğiniz binlerce kuşa ırk cinsiyet bulun

evet paylaşabilir. herkese de saygı gösterilmesi gerekir. kimseyle bunuda nerden cıkardınız gibi konusmalara gerek yok yardım platformu burası ;) yanlış bi sey söylendiğini düşünüyorsanız güzelce söylersiniz. kimseye rencide edermiş gibi kücük düşermek gibi davranıp kücük düşmeye gerek yok ;)

İlla adımızın üstünde altın platin mi yazması lazım, görüş bildirmek bir kesinlik mi ifade etti ki neden tartışılıyor yorumlar anlamadım, sadece bu fotoğraftan belirlemek çok zor demeniz size ve tecrübelerinize olan saygıyı arttırırdı, ama başka yorumlar üzerinden yorum yapmak pek site anlayışına uymadı kanaatimce, insanların fikrini paylaşabilmesi için değil mi zaten bu forumlar?!! Hep birilerinin yorumu beklenecekse bu forum onların olmuş haberimiz yok...

Sorun da bu zaten , bu piyasanın içindeysek herkes kendi çapında tecrübe sahibidir, başlığı açan arkadaş ustalar diyerek teveccühte bulunmuş, o zaman buyurun 3-5 kişi çevirin forumu, el kadar dediğiniz binlerce kuşa ırk cinsiyet bulun
Arkadaşlar yanlış anlamayin ama g0rky06 nickli arkadaşa şu konuda katılıyorum. Irk, yaş konuları öyle herkesin ustaca yorum yapabileceği konular değil. Arkadaş da bunu anlatmak istemiş. Zaten resmin açısı ırk konusunda net bir bilgi vermiyor. Ve g0rky06 nickli arkadaş kimseye hakaret etmemiş. Lütfen konu daha fazla uzamasın. Konuyu açan arkadaş net ve boydan bir resim eklerse daha doğru bilgiler alır. İyi forumlar.

Bence de bakın sonuçta bana da demiş ama ben böyle bir düşünce düşünmedim. 12 yıldır kuş besliyorum ve buna göre yorum yapıyorum. Yanlış yapabilirim hatasız kul olmaz.

Son düzenleme:
uzatmayın arkadaşlar olabilir herkes hata yapabilir
ayrıca yeni ve daha net bir fotoğraf atabilirmisiniz mesele kuyruk kısmını da alın uykulu olmadığı vakitlerde de çekin ki yanıltıcı olmasın daha net fotoğraflar atın
bu fotoğrafa bakılcak olursa bnm kanaatime göre gri kuş biraz daha iri arkadaşın dediği gibi ingiliz kırığı olabilir sarı kuşunuz ise biraz daha küçük çek gibi geldi bana da

Son düzenleme:
zEDYb9.jpg

daha genis acidan almaya calistim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:35 --

evet arkadaslar daha genis acidan resim demislerdi..

Daha belirgin gibi geldi ama fikrim değişmedi, erkek ingiliz kırık, dişi de çek gibi duruyor, ustalar noktayı koyarlar, sanki foto eskisine göre daha iyi bir açı...

Geri