Karadeniz Pet

ustalara sorulur

burhan akçelik

Yeni Üye
her dişi muhabbet kuşuyla anlaşabilen bir erkek muhabbet cinsi varmış.gerçekten Var mı öyle bir kuş

dün birinin hobihanesine gittim bana bir kuş gösterdi ismini de söyledi yani cinsini en büyük özelliği her dişi kuşla anlaşabiliyomş

valla benim erkek maşallah aldığım bütün dişilere acayip bi ilgi gösteriyor hiç dişiyi gagaladığını görmedim dün yeni bi dişi aldım önceki öldü daha bugün dişinin kafasını kaşımaya başladı kerata :D

valla benim erkek maşallah aldığım bütün dişilere acayip bi ilgi gösteriyor hiç dişiyi gagaladığını görmedim dün yeni bi dişi aldım önceki öldü daha bugün dişinin kafasını kaşımaya başladı kerata :D
Hocam sizinki iyiymiş :)

Benim erkeğin yanına kızgın bi dişi attım. Dişi çiftleşmek için kafes içerisinde erkeğin peşinde sıkılmadan koşuyor. Erkek tamam dese hemen çiftleşme gerçekleşecek. Ama erkek dişiden kaçıyor. İlk defa böyle birşey görüyorum :)

Hocam sizinki iyiymiş :)

Benim erkeğin yanına kızgın bi dişi attım. Dişi çiftleşmek için kafes içerisinde erkeğin peşinde sıkılmadan koşuyor. Erkek tamam dese hemen çiftleşme gerçekleşecek. Ama erkek dişiden kaçıyor. İlk defa böyle birşey görüyorum :)

ahaahaa :D benimki dişiyle ilgileniyo sürekli yem kusmaya çalışıyo yanından ayrılmıyo :D yavruyken böyle bi kuş olduğunu bilseydim adını çapkın koyardım :D

Ne yapacağım bilemiyorum. Erkek kuşun dişi kuştan çiftleşmemek için kaçtığı nerde görülmüş :)

Varmı önerisi olan??

Ne yapacağım bilemiyorum. Erkek kuşun dişi kuştan çiftleşmemek için kaçtığı nerde görülmüş :)

Varmı önerisi olan??

:D dişi gagalıyormu erkeği yoksa normal kovalıyormu benim bi maviş vardı erkeği kafesin içinde koşturuyodu erkek kaçıcak yer arıyodu :D en sonunda bi arkadaşımla takas ettim

:D dişi gagalıyormu erkeği yoksa normal kovalıyormu benim bi maviş vardı erkeği kafesin içinde koşturuyodu erkek kaçıcak yer arıyodu :D en sonunda bi arkadaşımla takas ettim
Dişi gagalamak için kovalıyor köşeye sıkıştırıyor, sonra 2-3 saniye öpüşüyorlar erkek yine kaçmaya başlıyor :)

Yarın bu konuyla alakalı video çekip konu açacağım. Önerileri almam gerek :)