petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ustalardan acil yardım ve tavsiye lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Erkan GÜNEŞ tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Ustalarım kuşumun ayağı fotodaki gibi bende digeri zarar vermesin diye kafesi ayırdım ayağına krem sürdüm ama ayrı oluncada birbirlerinin sesini duyup kafeste rahat durmuyor ne yapmalıyım birleştireyim mi tekrar?

#1 Erkan GÜNEŞ, 22 Şubat 2016
    Son düzenleme: 22 Şubat 2016
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Karar sizin zaten zarar vermez diğeri sanmıyorum ayrı kafeslerde durmamalari da normal

3. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Teşekkür ederim birleştireyim en iyisi zaten deli gibi birbirerinin yanına gitmeye çalışıyolar araya tahta koydum bukez de sesten çıldırıyolar birbirlerinin seslerine.İnşallah iyileşir

4. canan723

canan723 Member

Beğenileri:
    8
    Kuş kendisi mi incitti ayağını? Kendisi incittiyse ayırmanıza gerek yok, sadece kuşu dışarıya 1 hafta kadar salmayın, yavru da sanırım o yüzden çok hareket ederse dışarı çıkıp bir türlü iyileşmez. Bir de krem sürerken tüylerine pek temas ettirmemeye çalışın, benim de başıma gelmişti bir kere, sonra tüyleri çok kötü olmuştu

5. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Yeni bi kafes almıştım sanırım biyerlerine ayağını sıkıştırdı yok dışarı bırakmıyorum 50 günlük felan oldular krem sürerken dikkat ettim ama inşallah sorunsuz atlatırız bu sıkıntıyı

Sayfayı Paylaş