petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

USTALARDAN BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sinan tarafından 4 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. sinan

sinan Member

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar bu muhabbet kuşum cinsi ve yaşı hakkında sizlerden bilgi almak istiyorum , nasıl sizce güzel mi ben yavru almak istiyorum şuan yeni sayılır 1 haftalık çiftler, didişmeleri yok , az yem kusma var birbirlerini kaşıyorlar erkek acayip çapkın her türlü kuru deniyor kafa sallıyor yanına geliyor sürtünüyor dişi utangaç gibi sanki biraz daha tanışalım diyor dişi yanında kovmuyor ama fazla cevapda vermiyor ne zman cevap verir bu :) birde ceresi bunun kahve rengi değil kızışmamış mıdır kimisi cere beyazkende yavrular diyor sizlerden fikir alim ne önerirsiniz yem mama veriyorum vitamin veriyorum sağlıklı olması için mubişleri seviyorum ne zman yavrular

http://hizliresim.com/4l7D7G

http://hizliresim.com/J2RXRQ

http://hizliresim.com/OMYkYD

2. Özer ÇAĞLAR

Özer ÇAĞLAR Active Member

Beğenileri:
    87
    Dişi henüz kızışmamış yaş olarak ikiside 1 yaşından büyük sanki biraz yağlanma var gibi geldi bana yada maşallahı var iri kuşlarınız biraz daha ortama alışsın eylül başlarında havalar hafif serinleyince yuvalık takarsınız inşallah o zamana kadar kızışıcak dişi siz düzenli mama vitamin az miktarda sebze ve meyvesini eksik etmeyin

3. sinan

sinan Member

Beğenileri:
    1
    ırkı nedir usta yerli mi sizce

4. Özer ÇAĞLAR

Beğenileri:
    87
  5. sinan

sinan Member

Beğenileri:
    1
    peki usta baş tacısın sence bunlardan , yavru alabilrmiyim üretici falan değilim seviyorum mubişleri, erkek abaza da dişide tık yok kızgınlşaması için ne verim sence

6. Özer ÇAĞLAR

Beğenileri:
    87
    Kızıştırıcı yemler mevcut onun dışında nijer tohumu verebilirsin 1 yemliğe 1 çay kaşığı kadar onun sakıncalarıda var sıcak havalarda kuş tüye girebilir fazla kaçırmamak gerek siz mamasını haftada 2 kez verin meyvesini yeşilliğini verin kendisini hazır hissettiğinde dişi yuvaya girip çıkmaya başlar ondan sonrası kolay iş çiftleşmeye kalır

7. sinan

sinan Member

Beğenileri:
    1
    yuva taktım şimdiden alışkın olsun diye :) kızışma yok kur var :) icraat yok yuvalık kalmasında bir sakınca varmıdır

8. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    kuşlar yaşına yakın dişi - erkek yerli cins

Sayfayı Paylaş