petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ustalardan fikir istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erti tarafından 15 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Erti

Erti Member

Beğenileri:
    3
    Yerli veya çek cinsi muhabbetler ile mi daha iyi para kazanılıyor yoksa daha iri olan İngiliz veya Show jumbo cinsi muhabbetlerle mi ustalar ? Gerçekten merak ettiğim bir soru , yanıtlarsanız sevinirim

2. Fuad BİLİCİ

Fuad BİLİCİ Active Member

Beğenileri:
    29
    Show ve Jumbolar daha çok para kazandırıyor çünkü yerliyle masrafları aynı ve pahalı onun için

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Show veya jumbo gibi kuşlar diğer ırklara göre daha pahalıdır ama buna karşın üretimleri daha zordur. Pahalı oldukları için de satılması diğerlerine nazaran daha zor olabiliyor.

4. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Show tabiki ama hem uretim Zor hem de yuksek meblalar oldugu Icin Agir satis gorulmektedir

5. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    show mutlak . Yalnız tecrübe ve yatırım isteyen bi iştir yerli bi kuşu üretip verim almak la show jumbo kuşu üretmek bir değildir ustalık ve tecrübe isteyen bi durum. eyer yeni başlamayı düşünüyorsan ilk başta bu işi para olarak değil hobi olarak yerli kuşlardan başlamanı tavsiye ederim mutlaka... dışardan gözüktüğü kadar kolay iş değil üretmek

6. Erti

Erti Member

Beğenileri:
    3
    3-4 yıldır uğraşıyorum ama hobi amaçlıydı , kendime göre biraz tecrübe edindim ve daha fazla üretime geçip en azından kazandığım ufak çaplı parayı yine kuşların temizliğidir vitaminidir veya daha başka ihtiyaçlarına harcamak istemem . Çok iyi para kazanmak için çok fazla kuşunuzun olması lazım zaten

Sayfayı Paylaş