Karadeniz Pet

Ustalarım bakarmisiniz

Mesbüş

Meraklı Üye
Orta boy kafesi 3 tane kuş koyulabilirmi 1 çift var ve eş tuttular sosyalleşsinler diye daha hareketli olsunlar diye düşündüm ama ciftlesmelerine engel olurmu veya sorun olurmu bu konu hakkında yorum ve onerilerilerinize ihtiyacım var nasıl yapmamı onerirsiniz

Aslinda bende bunu kendi kendime soruyordum.Almis oldugum cift aldigim yerde cok iyilerdi cift dahi tutmuslardi.Yalniz eve getirdigim gunden bu yana sesleri cikmiyor birbirlerine yanastiklarida yok.Acaba bir tane disi yada erkek kus atsam bir hareketlenme olurmu diye dusunuyordum.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Cift olan takim ayri durur. Ses olsun, hareket olsun istiyorsaniz kur sesi dinletebilirsiniz kuslara.

Cift olan takim ayri durur. Ses olsun, hareket olsun istiyorsaniz kur sesi dinletebilirsiniz kuslara.
Zaten telefonla arada bir kus sesi dinletiyorum o zaman basliyorlar hareketlenmiye ama kapatinca kus sesini yine sus pus oluyorlar.24 saatte kus sesi dinlettirilmiyorki.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
24 saat dinlettirilmez tabii ki. Eger vaktiniz varsa sabah saatleri en aktif saatleridir. O saatlerde dinletilebilir. Ya da 1 2 takim kus daha alirsiniz ses surekli olur.

Anladım yanlız olmaları daha iyi yani peki benim dişi kuş akıllı yemliğin plastigini ısırıyor sebebi ne olabilir

Geri