petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ustalarım bakarmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mesbüş tarafından 21 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Orta boy kafesi 3 tane kuş koyulabilirmi 1 çift var ve eş tuttular sosyalleşsinler diye daha hareketli olsunlar diye düşündüm ama ciftlesmelerine engel olurmu veya sorun olurmu bu konu hakkında yorum ve onerilerilerinize ihtiyacım var nasıl yapmamı onerirsiniz

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Eş tutan çifti ayrı bir kafese koyun.

3. Mustafa Sayar

Mustafa Sayar New Member

Beğenileri:
    0
    Aslinda bende bunu kendi kendime soruyordum.Almis oldugum cift aldigim yerde cok iyilerdi cift dahi tutmuslardi.Yalniz eve getirdigim gunden bu yana sesleri cikmiyor birbirlerine yanastiklarida yok.Acaba bir tane disi yada erkek kus atsam bir hareketlenme olurmu diye dusunuyordum.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#3 Mustafa Sayar, 21 Nisan 2016
    Son düzenleme: 21 Nisan 2016
  4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Cift olan takim ayri durur. Ses olsun, hareket olsun istiyorsaniz kur sesi dinletebilirsiniz kuslara.

5. Mustafa Sayar

Mustafa Sayar New Member

Beğenileri:
    0
    Zaten telefonla arada bir kus sesi dinletiyorum o zaman basliyorlar hareketlenmiye ama kapatinca kus sesini yine sus pus oluyorlar.24 saatte kus sesi dinlettirilmiyorki.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#5 Mustafa Sayar, 21 Nisan 2016
    Son düzenleme: 21 Nisan 2016
  6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    24 saat dinlettirilmez tabii ki. Eger vaktiniz varsa sabah saatleri en aktif saatleridir. O saatlerde dinletilebilir. Ya da 1 2 takim kus daha alirsiniz ses surekli olur.

7. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Anladım yanlız olmaları daha iyi yani peki benim dişi kuş akıllı yemliğin plastigini ısırıyor sebebi ne olabilir

Sayfayı Paylaş