Karadeniz Pet

ustalarım üstadlarım yardım edermisiniz ????

Mesbüş

Meraklı Üye
dişi de erkekde kızışmış durumda ikiside sağlıklı kafeste her şey var vitamin bloğu gaga taşı kum ballı kraker kalamar kemiği nijer tohumu eklenmiş yem vs...
kuşları gün içinde hiç izleme imkanım olmuyo çoğunlukla akşam 11 den önce eve giremiyorum sabah ise saat 9 civarı evden çıkıyorum
kuşlarım çiftleştimi hiç emin olamıyorum yavruluğa hiç girdiklerini görmedim fakat yavruluğa girsinler diye yavruluktan dışarı kraker felan sarkıttım ama yavruluğun ağzına kadar olan kısmı yediler gerisine hiç dokunmadılar ama yavruluğun giriş kısmını kemirmişler inşallah içine giriyolardır emin değilim her hangi bi sorun yok gibi görünüyor fakat hiç bi hareket yok yaklaşık 2 aydır aynı durum devam ediyo ne yapıcam bilmiyorum her gün öpüştüklerini birbirlerine yem kustuklarını kur ötüşü yaptıklarını görüyorum fakat hiç ilerleme görmedim erkek hiç ayak atmaya çalışmıyo dişide hiç erkeğe üstüne çıkması için gereken durumu sağlamıyo sebep ne olabilir bu ara dişi kuş akıllı yemliği ciddi derecede kemirerek kopardı şuan akıllı yemliği çıkardım yani dün çıkardım kullanılmıyıcak haldeydi çünkü...
önerilerinizi bekliyorum ustalarım sorular sorabilirsiniz yardımınıza ihttiyacım var saygılar ve teşekkürler...

Geri