petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ustalarimiza soruyorum vitamin onerisi lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Patchskin tarafından 11 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Patchskin

Patchskin New Member

Beğenileri:
    0
    hangiaini kullanmaliyim nereden almaliyim kuscularda sadece avisol var ve bana pekte guven vermiyor daha iyisini bulabilecegimi saniyorum iyi gunler. Birde kusum 2 gun once duvara cok kotu carpti ve hala ucamiyor veteriner kiriginin olmadigini soyledi sizce sinir sistemi zarar gormusmudur?Nedeni ne olabilir?

2. Hakan Donat

Beğenileri:
    13
    Quiko veya Nekton ürünleri iyidir. Kuşunuza geçmiş olsun.

3. mrtmrt1988

mrtmrt1988 Member

Beğenileri:
    1
    Quiko vitocombex kesinlikle tavsiye ederim cok hos kokulu ve faydalı profosyonel bir ürün

4. Nevzat Samet BAYKAL

Nevzat Samet BAYKAL Active Member
    Yönetici

Beğenileri:
    77
    Nekton s ve e kullandım. Tüy dönemi için de Nekton Bio kullanıyorum. Memnunum. Bir dönem Nekton bulamayınca Greenvet Apasprint'e geçtim. Ondan da memnunum.

Sayfayı Paylaş