Karadeniz Pet

Üstatlar şu acemiye bir yardım

t.ert08

Meraklı Üye
Bir kısım dişi bir kısım erkek diyor bende net olarak bilirsem ona göre bir yol haritası cizecem buyrun bakın bi

Kuşunuz dişi

Kus disi ve french month gecmis olsun kaninda rahatsizlik var 3 4 aya tuyleri uzar

French month ne oluyo tam olarak?Kuş için bi sakıncası var mı? Herhalde uçamamasınıda etkiler bu durum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:34 -->-> Daha önceki mesaj 16:22 --

Kuşun son hali budur emon misiniz hocam hasta olduğundan? Ve ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Teşekkürler baktım, mutlaka tedavi edilmesi gerekiyor öyleyse yoksa sıkıntı olur herhalde hiç bir şey yapmamak

bu kuş ne zamandan beri sizde?

Aldıgımızda hiç yoktu bu bile uzun hali yani

French molt olduğunu sanmıyorum ama kuşun gelişiminde bir sıkıntı var. Neoprim diye bir ilaç var onu bul ve kullan. kuşun gelişimine yardımcı olur.

Teşekkürler ama hastalıgın etkileri var.Kopan tüylerinin ucu kanlı kanatlarının altida öyle

Teşekkürler ama hastalıgın etkileri var.Kopan tüylerinin ucu kanlı kanatlarının altida öyle

Kuşunuz french molt hastalığını taşımakta . Aynısı benim geçen aldığım kuştata vardı değiştim.

Son düzenleme:
Kuşunuz french molt hastalığını taşımakta . Aynısı benim geçen aldığım kuştata vardı değiştim.

Benim kuşumdada aynı sorun var. Kanatları kırılmış gibiydi bende iki kanadındaki tüyleri çektim zira kanat tüyleri kırılmıştı .
Kopardığım kanat dipleri kurumuştu kan kurusu gibi.
Peki bu rahatsızlık nezaman düzelir???
Teçrübesi olan varsa paylaşsın lütfen !

Sizde fotoğraflarıni atin bi görelim üstatlar yönlendirir hem ona göre

kaç aylık bilemiyorum ama burnu pembemsi renkte,yani dişi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gerek kalmadı kuşu geri verdim. Bu formda insanlara doğru düzgün bilgi aktaran kişi sayısı pek az olduğu kanısına vardım ( tabiykide azda olsa yol gösteren var)

Kuşunun fotografları var mı görebilir miyim? Kuscuyla papaz okdum hastacolmadıgıni idda ediyo iyi bi erkek diyo vs.

Geri