petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üstatların yardımlarını bekliyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serkan Mutlu tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Serkan Mutlu

Beğenileri:
    0
    Merhaba iyi akşamlar kuşum sürekli kaşıntı halinde gagasıyla cenesinin altını sürekli yoluyor ayaklarıyla kafasını kaşıyor sürekli kabarıyor kaşınıyorum bugün veterinere gittim vitamix diye bi ilaç verdi eve geldim kanatlarının altına sıktım yukardan kanatlarına sıktım gövdesine sıktım uzaktan gözlerine hiç bir şekilde temaz ettirmeden kafesini sıcak suyla iyice yıkadım temizledim her şeyini yıkadım temizledim kafesine ilaç sıktım yemlikleri sulukları çıkartıp fakat kuşum ilaçtan çok ıslak kaldı kafesine koydum bir şey olur mu kuşa ıslaklıktan cevaplarınızı bekliyorum

2. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    Oda sicakligi nasil sicak bir yerde durmasinfa fayda var bide foto yada video cekip atabilirseniz daha iyi yardımcı olabilir ustalar

3. Serkan Mutlu

Beğenileri:
    0
    oda sıcaklığı normal usta sobanın yanın da duruyor

4. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    Cok gecmis olsun en kisa zamanda sagligina kavusur inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:38 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

Fotograf video koyabilir msin

5. Serkan Mutlu

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim ustam şu an evde değilim yarın koyabilirim anca

6. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Kafes altına a4 beyaz kağıt koyun , gözlemleyin bit var mı..

Sayfayı Paylaş