petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üşüyor mu yoksa güvende hissettiğinden mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Atıcı tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Emre Atıcı

Tek ayak üstünde durmasının nedeni nedir acaba? üşüdüğünden mi yoksa kendin güvende hissettiğinden mi?

2. kartall82

kartall82 Guest

sağlıkli olmasından tek ayak üzerinde duruyor uyurken ve sekerleme yaparken tek ayak üzerinde dururlar bo normal dir merak edilecek birşey yok rahat olun

NOT: kusunuzun sağlığı için balli kiraker de vermeyin ve kafeste fazla oyuncakla tika basa doldurmayin ki kusunuza yeterince hareket alanı kalsin ;););)

3. mertcanak123

mertcanak123 New Member

Beğenileri:
    0
    @2 ye katılıyorum.

4. Tahsin ÖZDEN

aynen katılıyorum ilavetten ayaklarını dinlendirdiğide söylenmektedir benim fikrim ise yine bu yönde tünek genişliği ideal olduğundan rahatlıkla denge kurabiliyor bu yüzdende ayaklarını sırayla dinlendiriyor.

5. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ben ballı kraker takamıyorum annam kızıyo yerken döküyo yerlere diye :) bende ayırıyorum yemliğe koyuyorum :) yer tasarrufu.

6. kullanici641

Ballı krakerin ne tür zararı olabilir? bende alıştırmayı düşünüyorum iyi olmayacaksa hiç denemeden vazgeçeyim :)

Benim kuşumda sürekli ayağını kaldırıyor. hatta bazen ayağını arkaya çekip kanatlarınıda açıyor. Ayağını çekip bıraktıktan sonra dikkatimi çeken şey ayağını bıraktığında ayağı çok sıcak oluyor.

7. Tahsin ÖZDEN

satın aldığınız krakerler kimyasalla yapıştırılıyor o yüzden zararlı

kuşunuz açma-germe hareketleri yapıyor o tüm kuşlarda mevcut esnemek gibi bi durum yani

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu usuyor