Karadeniz Pet

Üşüyor mu yoksa güvende hissettiğinden mi?

• Konbuyu başlatan Emre Atıcı
  • Başlangıç tarihi
E

Emre Atıcı

Guest
Tek ayak üstünde durmasının nedeni nedir acaba? üşüdüğünden mi yoksa kendin güvende hissettiğinden mi?

wO0kkz.jpg

sağlıkli olmasından tek ayak üzerinde duruyor uyurken ve sekerleme yaparken tek ayak üzerinde dururlar bo normal dir merak edilecek birşey yok rahat olun

NOT: kusunuzun sağlığı için balli kiraker de vermeyin ve kafeste fazla oyuncakla tika basa doldurmayin ki kusunuza yeterince hareket alanı kalsin ;););)

sağlıkli olmasından tek ayak üzerinde duruyor uyurken ve sekerleme yaparken tek ayak üzerinde dururlar bo normal dir merak edilecek birşey yok rahat olun

NOT: kusunuzun sağlığı için balli kiraker de vermeyin ve kafeste fazla oyuncakla tika basa doldurmayin ki kusunuza yeterince hareket alanı kalsin ;););)

aynen katılıyorum ilavetten ayaklarını dinlendirdiğide söylenmektedir benim fikrim ise yine bu yönde tünek genişliği ideal olduğundan rahatlıkla denge kurabiliyor bu yüzdende ayaklarını sırayla dinlendiriyor.

ben ballı kraker takamıyorum annam kızıyo yerken döküyo yerlere diye :) bende ayırıyorum yemliğe koyuyorum :) yer tasarrufu.

Ballı krakerin ne tür zararı olabilir? bende alıştırmayı düşünüyorum iyi olmayacaksa hiç denemeden vazgeçeyim :)

Benim kuşumda sürekli ayağını kaldırıyor. hatta bazen ayağını arkaya çekip kanatlarınıda açıyor. Ayağını çekip bıraktıktan sonra dikkatimi çeken şey ayağını bıraktığında ayağı çok sıcak oluyor.

Ballı krakerin ne tür zararı olabilir? bende alıştırmayı düşünüyorum iyi olmayacaksa hiç denemeden vazgeçeyim :)

Benim kuşumda sürekli ayağını kaldırıyor. hatta bazen ayağını arkaya çekip kanatlarınıda açıyor. Ayağını çekip bıraktıktan sonra dikkatimi çeken şey ayağını bıraktığında ayağı çok sıcak oluyor.

satın aldığınız krakerler kimyasalla yapıştırılıyor o yüzden zararlı

kuşunuz açma-germe hareketleri yapıyor o tüm kuşlarda mevcut esnemek gibi bi durum yani

Geri