petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üye Rütbeleri Hakkında Bilgilendirme

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Değerli üyelerimiz ve misafirlerimiz hepinize merhabalar,

Sitemiz üzerinde üye rütbe derecelendirmesi yapılmaktadır.

Rütbeler Neye Göre Verilmekte ?

Üyelerin forumda ki aktifliği ve foruma olan katkısı göz önünde bulundurularak verilmektedir.

Bu Rütbeler Ne İşe Yarıyor ?

Rütbeler aslında birçok işe yarıyor en basitinden normal bir KULLANICI statüsünde yer alan üye ile PLATİN üye arasında ÖZEL MESAJ kutusu limiti fark etmektedir. KULLANICI statüsünde yer alan bir üyenin özel mesaj kutusu limiti 50 ile sınırlandırılmışken, PLATİN üye statüsünde yer alan bir üyenin özel mesaj kutusu LİMİTSİZ seviyededir.

FORUM ÜYE RÜTBELERİ VE SIRALAMALARI

YÖNETİCİ ( SİTE SAHİBİDİR )

MODERATÖR ( SİTE SORUNLARIYLA VE ÜYELERLE İLGİLENEN KİŞİDİR )

PLATİN ÜYE ( NORMAL ÜYE STATÜSÜNDE YER ALMAKTADIR FAKAT ALTIN ÜYELERE GÖRE DAHA ÇOK ÖZELLİĞE SAHİP ÜYELERDİR )

ALTIN ÜYE ( NORMAL ÜYE STATÜSÜNDE YER ALMAKTADIR FAKAT GÜMÜŞ ÜYELERE GÖRE DAHA ÇOK ÖZELLİĞE SAHİP ÜYELERDİR )

GÜMÜŞ ÜYE ( NORMAL ÜYE STATÜSÜNDE YER ALMAKTADIR FAKAT KULLANICI STATÜSÜNDE YER ALAN ÜYELERE GÖRE DAHA ÇOK ÖZELLİĞE SAHİP ÜYELERDİR )

YENİ ÜYE ( NORMAL ÜYELERDEN OLUŞMAKTADIR ÖZELLİKLERİ DİĞER ÜYE TÜRLERİNE GÖRE DAHA KISITLIDIR )

NOT: FORUM İÇERİSİNDE HERKES AYNI EŞİT DÜZEYDEDİR.. KİMSE KİMSEDEN ÜSTÜN DEĞİLDİR.. BU RÜTBELENDİRME SİSTEMİ SADECE ÜYELER ARASINDA RENKLİ BİR GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKMASI ADINA GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ OLAN BİR SİSTEMDİR..

2. Engin DERİM

Teşekkürler. Bakalım ne zaman rütbe alacağız. ;)

3. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Kimlerin rütbesi yükseldiğini nasıl anlarız

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Bu konu hakkında görüşme yapacağız Berrin Hanım.

5. Umutcan AĞLAR

hala kullanıcıyım bi alamadık rütbe :D

6. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    zamanla alırsın çalışmalarını görelim bi

7. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah birgün bende gümüş olurum :)

8. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Gümüş olduk bir de altını görebilsek :)

9. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Sitede bizim rütbe yükseltmemizi beklemeden rütbe almak isteyen değerli üyelerimiz yukarıdaki fiyatlandırmaya göre rütbenizi yükseltme fırsatı sunuyoruz sizlere.

GÜMÜŞ, ALTIN ve PLATİN Üyeliklerin her birinin kendine özel avantajları var.

10. Kemal ÇETİN

Ustalar kusura bakmayın ama bu rütbeleri para ile alacak kadar değerli yapan şey nedir ben anlayamadım.Kimin ne işine yarayacak ? Amaç bilgi paylaşımı değil mi yani ? Kullanıcı olsan ne olur, Platin-Altın olsan ne olur ?

11. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Aslında hiçbir fark yok denilecek kadar çok az bir fark var kardeşim. Kullanıcı statüsüne sahip üyede aynı bende aynıyım :) Sadece bazı üyelerimiz özel mesaj ile bana ulaşıp üyelikleri soruyorlar bende ona istinaden böyle birşey yapma gereği duydum.

Sonuçta her üyemizin sitedeki online olma durumuna bağlı olarak gerekli yükseltmeyi biz bizzat tarafımızca ücretsiz olarak yapmaktayız. Ama bazı sabırsız üyelerimiz var onlarda artık ya ücretini ödeyip rütbelerini yükseltecekler yada mecburen bekleyecekler :)

12. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Muhammet belki bana kızıcaksın darılacaksın ama ben bu işe karşıyım..Sen site sahibisin ayrıca sevdiğim bir arkadaşımsın ama bana sorarsan bu para ile satılma olayı bana ters geldi..O zaman parası olan bassın parasını alsın , parası olmayan sitede kalmasın..Bence bu bilgi ve sitede online kalma durumuna bağlı olarak seçilmeli..

Bana belki kızacaksın darılacaksın sana mı kaldı diyeceksin..

Hepsine saygı duyarım , sadece kişisel fikrimi söylemek istedim.

Umarım kırılmazsın bana bunları dedim diye.

Saygı ve sevgilerimle...

13. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Estağfurullah Serkan abim neden kırılayım. Yalnız şöyle birşey var abi. Paralı yapma nedenim şundan ibaret;

Durmadan özel mesaj yollayarak beni Gümüş Üye yapar mısın ? Altın Üye yapar mısın ? Platin Üye yapar mısın ? vs. gibisinden sözler sarfeden bir takım üyelerimiz oluyor onlar için bu uygulamayı başlatmış bulunmaktayım. Fiyatlarıda bilerek yüksek tuttum ki üyelikleri para ile almak yerine sitemizde online kalma sürelerine bağlı olarak bizzat bizim tarafımızdan ücretsiz olarak rütbe yükseltme gerçekleşsin. Kesinlikle para ile rütbe yükseltmeye karşıyım. Buradaki asıl amacım bireyleri sitede online kalmaya teşvik etmekti aslında ama sanırım yanlış anlaşıldım :)

14. Kemal ÇETİN

Aslında parası olan ve sabırsız olan arkadaşlar bassın parayı alsın abi farketmez hem sitede bir şekilde para kazanmış olur.Önemli olan bu paranın nerede kullanılacağı :D

15. Eren Temiz

Para yarışmada ödüllü hediyelerde kullanılır, birde site sanırım .com uzamtı gibi para ödüyor.

16. Devran ZENGİN

Devran ZENGİN New Member

Beğenileri:
    0
    Rütbe tarafınızdanmı verliyor yoksa belli bi kota sonra kendimi kademe alıyor

17. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bizim tarafımızdan veriliyor

18. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Muhammet kusura bakma , iyi ise iyi kötü ise kötü derim her zaman Allah var yukarda.

Senden bu kadar vasat bi sistem beklemezdim.Tabi bu rütbe olayı için ücretlendirme senin en doğal hakkın fakat sonuçta bu rütbelerin mesaj sayısı haricinde

hiç bi getirisi yok.Rütbelere has özellik eklenirse bu durum tam tersine dönebilir.

Ama şuan sadece rütbe için post kasanların hevesini kırmışsın bu durumdan ötürü güzel

birşey olmuş.

19. Kenan TÜRKOĞLU

ben de bir gümüş olamadım :) kaç aydır üyesiyim hergün açığım aktifim :):):) benden iyi kullanıcımı olur dimi :)

#19 Kenan TÜRKOĞLU, 9 Temmuz 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Temmuz 2013
  20. Mesut ÇETİN

Maşallah bee :)

Sayfayı Paylaş