petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üyelik iptali

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve SertacSAYAR tarafından 12 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. SertacSAYAR

SertacSAYAR Guest

sayın site yöneticileri forumda güzel vakit geçirmek ve bilmedigim konular da konu açıp bilgi edinmek için üye oldum fakat gördümkü burada yardım olacak kimse bulamadığım için üyeliğimin iptalini rica ediyorum.

2. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    foruma girmessin üyeliğinde iptal olmuş olur

3. Sedat TELLI

Sedat TELLI Member

Beğenileri:
    0
    Bu sekildeki bir eylem sadece dikkat çekmek için olur sizin sorununuzu paylastiginizda o konuda fikri olan bi uyeye denk gelmemis olavilirsiniz daha sonrasinda guncelleyin konularinizi yorum yaparak illaki fikri olan biri yorumlayacaktir zira fikri olmayan bir kisinin zikri olursa bu size kat kat zararli olur

iyi forumlar

4. SertacSAYAR

SertacSAYAR Guest

Çok biliyorsun ben yöneticilere bir istekte bulundum sizin ortayaya atlamanizin nedenini çözemedim.

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Aynen o anda senin açtığın konuda bilgisi olan birileri yoktur forumda ve cevaplamamışlardır. Sen arada bir güncelle. O zaman sorduğun sorulara cevap alırsın.

6. Emre BİLEN

Emre BİLEN Member

Beğenileri:
    0
    Ben kendi görüşümü söyliyim çok güzel bir site cevap anında olmasada 5-10 dk sonra en az 1 yorum geliyor oda genellikle sorduğum sorunun cevabı oluyor

7. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Aynen öyle kardeşim. Burada bilen arkadaşlar ellerinden geldiğince yardımcı oluyorlar. Ama tabii arkadaşın kendi tercihidir. Saygı duymak lazım.

8. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    üyelik iptali nedemek foruma bir daha girmicem demek bende sana bir seçenek sundum ve görüyorumki hala burdasın demekki arkadaşında dediği gibi amacın dikkat çekmek başka bişey değil

9. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    3 konu açmışsın bundan başka. Hepsine de gayet güzel cevaplar gelmiş.

10. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=14750]SertacSAYAR[/MENTION] sanırım farklı sıkıntılarınız var.

11. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Bu uye iptal istekleri son zamanlardaki cok anlamsiz... Benim uyeligim 1 ayi gecti o kadar cok sey buldum ki bu forumda. Once kendim aradim bulmak istedigim sorularin cevabini. Cogu var zten. Bir hobicinin mesaj trafigini takip etmek bile yeterli gerekli cevaplari almak icin. Extra sorular icin ustalarimiza yzdim, sagolsunlr hep cevapladilar. Bu tur basliklar acmadan once acemi uyelerimiz once biraz gayret gosterip arastirsinlar, sorsunlar, yine de cevap alamazlarsa ellerini vicdanlarina koyup oyle sikayet etsinler

#11 Hakan Gungor, 12 Şubat 2015
    Son düzenleme: 12 Şubat 2015
  12. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    15
    eğer aradığını burada bulamıyorsan hiçbir yerde bulamazsın.

13. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    hiç bir muhabbet kusu forumunda burdaki kadar bilgi zenginliği yok bana göre.online üye sayısı da oldukça fazla.hiç bir soruna cevap alamasan bile eski konuları gözden geçirsen bir sürü faydalı bilgi bulursun.ayrıca üyelik iptali de nedir onu anlamadım.foruma girmek istemiyorsan girmezsin olur biter. bende 2013te üye olmuştum.tek kuşum için bir kaç soru sordum cevaplar aldım.sonradan bir süre kuş bakmadım.siteye de girmedim.ama şimdi bu hobi sardı beni.oldukça faydalanıyorum.

Sayfayı Paylaş