petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Uyelik iptali

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve Bahattin Genç tarafından 14 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Bahattin Genç

Bahattin Genç New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,
    Uzun zaman once sitenize uye olmustum.Bahattin Genc adi altinda bir cok paylasimim var ve bir suredir yogunluktan dolayi giris yapamadim bir kac gundur deniyorum ama eski hasabimdan giris yapamiyorum rica etsem bu konu ile ilgilenirmisiniz?
    Tesekkurler...

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Geçen günlerde site sahibi [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION]; siteye belli bir süre giriş yapmayan üyelerin silindiğini söylemişti. Aynı isimle yeni üyelik yapabildiyseniz bununla ilgili bir durum olabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/site...sitemizde-guncelleme-yapilmaktadir-48474.html

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Sayın @Bahattin GENÇ abim [MENTION=2149]Uğur GENÇ[/MENTION] abiminde söylemiş olduğu gibi 365 günden fazla süredir siteye giriş yapmayan tüm üyelikler silindi. Normalde şuan 17.000 üyeye yakın üyemiz bulunması gerekirken tüm gereksiz üyeliklerin silinmesinin ardından şuan ki üye sayımız 4.000 küsürlü sayılara düştü.

4. Bahattin Genç

Bahattin Genç New Member

Beğenileri:
    0
    Cok tesekkur ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:04 --

Cok tesekkur ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:05 --

Anliyorum Muhammet kardesim cok tesekkur ederim.

Sayfayı Paylaş