petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üyelik Posizyonu Değişikliği

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Levent ACAR tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Selam,
    Forum üyelerinin rütbe değişikliği yapıldığı zaman kilitli bir başlık altından bildirilebir mi? Nasıl olur acaba?
    Asıl önemlisi banlanan birinin neden banlandığı açıklansa aynı başlıkta, hem merak hem de dedikodunun önüne geçilmiş olur diye düşünüyorum.

2. Tevfik AKTUNÇ

Merhabalar Levet ağabey,
    Kilitli bir başlık altından bildirebilir derken, kilitli olan konuya mesaj yazma gibi mi? Yoksa yönetime konuyu bildirme gibi mi?
    Aslında banladığımız üyeye açıklamada bulunuyoruz, bu nedenden dolayı banlandınız diye ama böylesi ne kadar uygun olur orası tartışılır.

3. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    Banlanan kişi ye nedeni bildiriliyor forum mesajı ile ama forumdada en azından bi konu açılmış olsa diğer üyeler en azından hangi sebeple banladığını okudugu zaman daha bilinçli olur..

4. Tevfik AKTUNÇ

Aslında forum kuralları okunduğu zaman, neler yapılmayacağı hakkında üyelerimiz daha bilinçli olur.

5. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1

abi sence hangi üye giriş yaptığında forum kuralları okuyor ki :))

benimde uydu-elektronik üzerine forumum var bende yıllardır forumlarla uğraşıyorum ban sonrası forumda açıklama en güzeli derim bence

6. Tevfik AKTUNÇ

Okunmadığı için, neden banlandım diye düşünüyor işte.
    Gerçi fazla düşünmeyip açıklamasında bulunuyoruz kendisinde ama,
    Bu konuyu Muhammet ile görüşeyim.. Bugün çekiliş günü, sonuçlar açıklanacak. Diğer zaman görüşürüm ;)

7. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    levent abi rütbe değişimi sonrasında forumda konu açılıp bi nevi tebrik mesajı olmasını istiyor sanırım

8. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Kilitli konudan kastım. Yönetici yazsın sadece, o bölümde tebrik mesajı olmasın. Mesela Bu gün bir mesaj ahmet, mehmet, kemal gümüş üye oldu. osman altın üye oldu vb..
    Banlanan kişi ile ilgili de 2 satır neden banlandığı yazılsa yönetici tarafından. Ben merak ediyorum forumda bakıyorum biri banlanmış neden acaba diyorum. Orada burada sorulacağına, gereksiz konular açılıp altında tonla yorum yazılacağına bir başlık altında 2 satır açıklama daha iyi olur diye düşünüyorum.

9. Tevfik AKTUNÇ

Moderatörlük veya Administratörlük gibi yetkilerde zaten konu açıyoruz. Fakat mesaj sayısı ile yükselen üyelikler için konu açarsak onun sonunu göremeyiz.

10. Levent ACAR

Beğenileri:
    75
    Tevfikçim yanlış anladın. Tek, sabit, kilitli konu olacak. Yönetici onun altına ekleyecek.. rütbe ve banları.. Neyse çok elzem bir konu değil. Bana güzel olur gibi geldi sadece.

11. Sinan ÇELİK

+++ İnsanlar görüp görebileceği değeri görerek diğer arkadaşlarında görmelerini sağlar. Cümleyi anlayanlar bana da anlatsın :)

12. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Güzel fikir aslında. Dikkatimi çekti bu aralar banlanan üye sayısı biraz-cık arttı sanki, insan ister istemez ne oldu diye merak ediyor. :)

Sayfayı Paylaş