petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

üyelik rutbeleri hakkinda

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Sedat TELLI tarafından 6 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Belki uzerime vazife degil ama dikkatimi ceken birsey var kendimden empati yaparak konusuyorum ben bir soru sordugumda sitede gumus uye altin uye platin uye vs. Bu rutbedeki kisilerin soylediklerini daha cok dikkate alirdim taa ki bana gumus uyelik verilene kadar ben bu rutbeyi hakkettigimi düşünmüyorum cunku kuslar hakkinda okadarda bilgi sahibi bi insan degilim burdaki uyelerinde rütbesi olanlara biraz daha duyarli oldugunu düşünüyorum bu rutbelerin biraz daha arastirilip verilmesi bence daha uygun ve son olarak bu rutbeleri verdiginiz kisilere biraz dikkat edin bildigi bilmedigi her konuya yorum yapiliyor buda allah korusun yanlis yonlendirmeye sebep olup insanlarin dostlarina bilmeden kotu seyler yapabilecegi anlamina geliyor..

Saygilarimla
    ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:15 --

+++++++++++

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Bu rütbeler ona göre verilmiyor zaten geçirdiğiniz online süre ve mesaj sayısına göre veriliyor

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 6 Şubat 2015
    Son düzenleme: 6 Şubat 2015
  3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    250 mesajın üstüne çıktığın için gümüş üye oldun. Gerisini de bilenler paylaşsın. Bilgi olsun herkese.

4. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Buna gore verilmediginin farkındayım hocam ama algi bu yonde ve bu rutbeyi alanlarin bazilarinda gozlemledigim bi cvp verme cabasina girmeleri bu tip seylere dikkat ediymesinde zarardan cok yarar oldugunu düşünüyorum

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    O var tabii olmaz mı. Ama yapacak bir şey yok. Site düzeni ve kuralları rütbeleri bu şekilde veriyor.

6. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    Bana gorede kim hangi konuda uzmansa onu belirten rutbe verilmeli

Orn:
    Saglik uzmani
    Egitim uzman
    Mutasyon uzmani vs
    [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION]

#6 g0rky06, 6 Şubat 2015
    Son düzenleme: 10 Şubat 2015
  7. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Aynen katiliyorm size bu siteye ilk uye olanlar bu rutbelerin bilgi ile alakali oldugunu dusunebiliyor

8. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Yeni tasarıma geçiş yaptığımız vakit sitemiz A'dan Z'ye sil baştan yenilenecek. Sitedeki konular vs. hepsi duracak merak etmeyin sadece görsel ve özellikler bakımından yenileme olacak.

Rütbelerde de yenileme yapacağız. Şuan ki rütbeler kalkacak yerine sizin bahsettiğinize yakın rütbe sistemi getireceğiz. ( Tamamen kuşlarla alakalı ve bilgi beceriye dayalı rütbe sistemi olacak )

9. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    ne zaman geçiyoruz yeni tasarıma tarih belli mi ?

10. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Henüz tarih belli değil ama söz verdiğimiz gibi 2015 yılı içerisinde geçiş yapacağız.

11. sezerkara55

aynn doğru gzel

12. Emre BİLEN

Beğenileri:
    0
    ben de nasıl gümüş oluyoruz diye merak ediyordm hergün onlineyim en az 1 saat sitedeyim :)

13. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Bi forsu yok kardesim sen neysen biz o yuz

Sayfayı Paylaş