Karadeniz Pet

Uygun Fiyatlı Yem

Nuri Colak

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar çift kuşum var 7-8 liraya 400-500 gramlık yem alacağıma uygun fiyata ve kaliteli bildiğiniz 4-5 kg alabileceğim muhabbet kuşu yemi önerebilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar çift kuşum var 7-8 liraya 400-500 gramlık yem alacağıma uygun fiyata ve kaliteli bildiğiniz 4-5 kg alabileceğim muhabbet kuşu yemi önerebilir misiniz?
Açık alıp kendiz istediğiniz tohumlardan ekletirseniz daha karlı olur mesale mersin de akdarı kilosu 3 lira diğer tohumlardan da azar azar ekleyip 1.5 kilo karışık yemi 5 tl ye alabiliyorsun

Hobipet e bakmanı öneririm her tohum ayrı ayrı kilo kilo satılıyor istediğin tohumdan alır eklersin.

hobipettede var gittigidiyor sitesindede birkaçtane uygun fiyata karışık yem satan veya açık satan kullanıcı var.açık alıp kendin karışımda yapabilirsin ben 7aydır kuşuma açık karışık yem veriyorum arada mama yapıyorum 8 10 kelime konuşuyor bir sıkıntıda yaşamadık senin kuşlarında sorun yaşamazlar açık al daha uygun fiyata gelir kargo ücreti bile yok bazı yemlerde 10 kilosu 34 - 35 tl ye geliyor evine direk.

Geri