petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

uygun yuvalık ve kafes yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Furkan AYDOĞDU tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
  2. Celalettin TOPAL

ikiside çiftiniz için ayarlanmış :)

3. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    :D çok saolun bu ilk çiftim acemiyimde birde yuvalığın içine ne kadar miktarda talaş ve kum koyulur merak ediyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:22 -->-> Daha önceki mesaj 15:15 --

birde size göstermiş olduğum kafeste ortadaki tel isteğe göre çıkartılıp takılabilirmi onu çok merak ediyorum ?

#3 Furkan AYDOĞDU, 19 Ekim 2013
    Son düzenleme: 19 Ekim 2013
  4. Celalettin TOPAL

çok koymanıza gerek yok size kalmış benım yuvalıklarımda talaşta yok kumda yok bazı arkadaşlar talaş koyuyo gönlunuz nasıl ısterse öle hareket edın derim :)

5. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    birde size göstermiş olduğum kafeste ortadaki tel isteğe göre çıkartılıp takılabilirmi onu çok merak ediyorum ?

6. Celalettin TOPAL

ewt çıkarılabılır istersenız ileriye doğru o aradakı telın ölçüsünde bı dolap arkalığı kestırıp ikinci çiftinizede sahip olabılırsınız :)

7. Furkan AYDOĞDU

Beğenileri:
    0
    tmm çok saolun gerçekten çok yardımcı oldunuz :)

Sayfayı Paylaş