petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Uyku durumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sena Karademir tarafından 6 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Sena Karademir

Sena Karademir New Member

Beğenileri:
    0
    Merabalar, muhabbet kuşum evin en kalabalık odası yani salonda. Yalnız şöyle bir sorun var, malum Ramazan da dolayısıyla sabahlara kadar salonda oturuluyor, televizyon açık ışık açık oluyor. Sanki kuş uyuyamıyormuş gibi geliyor bana.

Öbür türlü boş bir odamız var onu oraya taşıyabilirim geceleri ama her gece yer değiştirirken ürkmesinden korkuyorum. Sizce ne yapayım?

Işık ve düşük ses onu rahatsız etmez(örtü de örtüyorum ama pek uyumuyor) yerinde kalsın mı yoksa her gece boş odaya mı taşıyayım?

2. Arkadasim

Arkadasim New Member

Beğenileri:
    0
    Ben sahura kadar oturuyorum kuş uyumayınca sabahları sersem gibi duruyor halsiz oluyor saat 10 oldu mu direk boş bir odaya koyuyorum kafesi kimsenin girip çıkmadığı rahatsız olmayacak şekilde karanlık odaya sabah direk eski yerine alıyorum.

3. Sena Karademir

Sena Karademir New Member

Beğenileri:
    0

Sürekli taşınmaktan rahatsız olmuyor mu peki? Bizimki sallanmayı hiç sevmez de :/

4. 445emre445

445emre445 New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuşta benim odada hatta pc ye yakın bende her gece sabaha kadar oturuyorum ama ışığı kapatıyorum sade pc ışığı çok az geliiyo kafese ve ben ts de arkadaşlarla muhabbet etmeme rağmen hayvanın gıkı çıkmıyo uyuyo sabahta çok enerjik takılıyor :D

5. Arkadasim

Arkadasim New Member

Beğenileri:
    0
    Taşımada sıkıntı yok sonuçta çok uzağa götürmüyoruz 1 oda öte zaten belli saatten sonra hayvan kendini belli ediyor durgunlaşıyor uyku moduna geçiyor.

Sayfayı Paylaş