Karadeniz Pet

Uyku durumu

Sena Karademir

Yeni Üye
Merabalar, muhabbet kuşum evin en kalabalık odası yani salonda. Yalnız şöyle bir sorun var, malum Ramazan da dolayısıyla sabahlara kadar salonda oturuluyor, televizyon açık ışık açık oluyor. Sanki kuş uyuyamıyormuş gibi geliyor bana.

Öbür türlü boş bir odamız var onu oraya taşıyabilirim geceleri ama her gece yer değiştirirken ürkmesinden korkuyorum. Sizce ne yapayım?

Işık ve düşük ses onu rahatsız etmez(örtü de örtüyorum ama pek uyumuyor) yerinde kalsın mı yoksa her gece boş odaya mı taşıyayım?

Ben sahura kadar oturuyorum kuş uyumayınca sabahları sersem gibi duruyor halsiz oluyor saat 10 oldu mu direk boş bir odaya koyuyorum kafesi kimsenin girip çıkmadığı rahatsız olmayacak şekilde karanlık odaya sabah direk eski yerine alıyorum.

Ben sahura kadar oturuyorum kuş uyumayınca sabahları sersem gibi duruyor halsiz oluyor saat 10 oldu mu direk boş bir odaya koyuyorum kafesi kimsenin girip çıkmadığı rahatsız olmayacak şekilde karanlık odaya sabah direk eski yerine alıyorum.

Sürekli taşınmaktan rahatsız olmuyor mu peki? Bizimki sallanmayı hiç sevmez de :/

Benim kuşta benim odada hatta pc ye yakın bende her gece sabaha kadar oturuyorum ama ışığı kapatıyorum sade pc ışığı çok az geliiyo kafese ve ben ts de arkadaşlarla muhabbet etmeme rağmen hayvanın gıkı çıkmıyo uyuyo sabahta çok enerjik takılıyor :D