petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

uyku için nasıl bir ortam

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve veysel boz tarafından 7 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşum oturduğum odada duruyor gece geç saatlere kadar oturduğum için uyku sıradasın da uyanabiliyor karanlık ve sessiz diye kilere koydum gece gizlice baktım titriyor ve korkmuş durumdaydı ne yapmalıyım bilgisi olan arkadaşlar :confused::confused::confused:

2. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Sen her ne kadar gizli bakmak istesen de o seni farketmiştir ve senden korkmuştur. Sessiz ve gizlice yaklaşan birinden insan kim olsa korkar. Yerinde olsam tek kuşumu odamda beslerdim. Ben uyursam uyusun ben uyumasam uyumasın. Daha mutlu olacağını düşünüyorum.

3. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    Kus sizinle ayni odada kalabilir. Ben saat 11 gibi ustlerini ortuyorum, bilgisayara kulakligi takiyorum, birazcik ani hareketler yapmamaya calisiyorum. Bi sikinti olmadi uyuyolar. Sizinle beraber de takilabilir. Benimki bi ara gece 2 de uyuyup sabah 8 de kalkiyodu ona alismisti ama sanirim 10 saat falan uyku en idealiymis. Karanlik bi yerede koyabilirsiniz kafesi ama karanlikta birakip gidince korkabilir.

Sayfayı Paylaş