petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Uyku sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BuraK Kotaran tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Yaw hep böyle uyuyorlar neden dir ya anlamdım acaba böylemi rahat ediyorlar?

2. ferhat çimen

benim bildiğim kadarı ile sağlıklı bir kuş tünekte tek ayak üstünde uyur dinlenir , bulundukları ortam gece ışık aldığı zaman böyle bir eylem yaparlar , gece görüşleri zayıf nerdeyse hiç olduğu için kafes içi kanat çırparlar dehşete kapılıp ( ışık veya sesten dolayı ) en son yorulunca yapışır tellere , görüntü bundan ibaret

3. Gürcan Kurt

Odada gece lambası yakın, kuşlarınız ortama alışmamışlar bu yüzden tellerde duruyorlar yada karanlıktan korkuyorlar :)

4. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Öyle birşey yok yanlış düşünüyosun sadece başka odaya aldım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:52 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

Başka odaya aldım galba ondan yapıyorlar yer yadırgadılar galba saolun.

5. SefaKaraa

SefaKaraa Guest

#5 SefaKaraa, 31 Mart 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 31 Mart 2014
  6. Samet Çağlar

Benim dişi kuş da sürekli böyle uyuyor, ışığı açıyorum tüneğe geçiyor orda duruyor uyumaya başlıyor kapatıyorum ışığı gene tele yapışıyor :) 3 aydır böyle

7. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Takmıyom artık kendilerleri bilir yemedikleri önünde etmediklerini yere döküyolar:):)

8. SefaKaraa

SefaKaraa Guest

Sen yine yer degistirmissin. Ben aldigimdan beri böyle. 2 gece yapıyo 1 gece yapmıyo. 3 gece yapıyo 4 gece yapmıyo. Sebepsiz heyecan arıyorlar demekki :)

9. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Benim yerlilerde böyle :D

10. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuşlarımdan biride o şekilde dururdu geceleri, bir süre sonra alıştı artık tünekte uyuyor. Sanırım yeri değişince korkuyorlar.

11. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Başka bir konu için yazdığım mesajı yazıyorum, umarım faydası olur;

12. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Ben benim kuslarin strese girdiginde boyle yaptigini gozlemledim sizin kuslarinizi bilemem tabi diger turlu hep tunekte uyuyorlar ama strese girince tellere cikiyorlar

GT-I9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. ferhat çimen

arkadaş şimdiden anlaşalım , ben senın uslubunu yanlış buldum haberin ola ,,
    ,işin bencesini yazıyorum ben , diğer yazdığım mesajlarda da altına eklıyorum işin bencesi bu , sen haklı yada haksız bulabılırsın sana uymayabılır amma boyle cevap verılmez

amacım burda tartışmak değil , kendımı ıfade edıyorum , eywallah saygılar , iyi günler

14. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Kırdıysam kusura bakma ama kötü bir şey yazmadım sadece yanlış düşündüğü belirtim o kadar.

#14 BuraK Kotaran, 31 Mart 2014
    Son düzenleme: 31 Mart 2014
  15. ferhat çimen

eyvallah ağabey sorun yok :)

16. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşlarınıza küçük hasırdan yuvalıklar satılıyor onlardan alırsanız geçe içine girip uyurlar. Sadece gece takın ama

Sayfayı Paylaş