petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Uyku sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MRTKZL tarafından 11 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. MRTKZL

MRTKZL Member

Beğenileri:
    3
    Yeni aldığım muhabbet kuşu sürekli uyuyor uyanıp yem yiyo geri uyuyo bi kaç gün oldu alalı elime geliyo uykusu olmadığı an nadir ama olmadığı zaman dışarı çıkartıyorum uykusu varken yani çoğu zaman grlmiyor tekrar kafese giriyor bi sorun varmıdır sizce

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yavruysa eğer biraz uyuklaması normaldir. Arada hareketlenir yem yer su içer sonra yine durgunlaşır.

3. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
  4. MRTKZL

MRTKZL Member

Beğenileri:
    3
    Bu ne kadar süre böyle sürücek hep uyuyo

5. Muhabbet111

Beğenileri:
    0
    yeni aldığın için 1 hafta kadar kuş sakin kalacak etrafı tanımaya çalışacaktır.

6. Ayşe Gül

Ayşe Gül New Member

Beğenileri:
    2
    Şimdi kaç yaşında kuşunuz?

"Eğer güzel gözlerin olmasını istiyorsan; insanlara iyilikle bak. Eğer saçların güzel olsun istiyorsan; bırak çocuklar ellerini geçirsin saçlarından. İnce bir bedense istediğin; ekmeğini açlarla bölüş. Ve güzel dudaklara sahip olmak için sadece güzel sözler söyle."

7. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Videodaki Yeşil Kuşum Maalesef Kaçti :) Konuşuyorduda Bunlarda Videoları https://www.youtube.com/watch?v=BRsVpyhMJbA
    https://www.youtube.com/watch?v=ufeVMphaOXc
    Ramazan Ayında Kafesin Kapaği Açıldı Kendi Kendine Kaçırdık Trabzonda Sonra Kahvehanede Bir Tanıdığın Omuzuna Konmuş Aradı Gittik Aldık Aradan 1 Ay Geçti Bu Sefer Kafesin Kapağını Sıkıca Güvene Almiştık Ama İşe Yaramadı Tekrar Kaçti O Gecede Çok Yağmur Yağdı Bir Dahada Gören Duyan Olmadı Maalesef Kuşu

8. Ayşe Gül

Ayşe Gül New Member

Beğenileri:
    2
    Kuşunuz kaafasına koymuş bir kere. Artık ne planlar yaptı o pencerenin önünde kim bilir. :) Ama üzüldüm gerçekten. En büyük korkum kaçması.
    Bende de yeşil bir kuş var. Bu yaz iki sene olacak. Sizin kuşunuzun videosuna bakarken bana eşlik etti o da. :)

"Eğer güzel gözlerin olmasını istiyorsan; insanlara iyilikle bak. Eğer saçların güzel olsun istiyorsan; bırak çocuklar ellerini geçirsin saçlarından. İnce bir bedense istediğin; ekmeğini açlarla bölüş. Ve güzel dudaklara sahip olmak için sadece güzel sözler söyle."

9. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Dişariyi Gözlüyordu Benim Kuşlarım Piskolojik Olarak Bitik Durumda Oluyorlar Genelde :D Nerede Antika Huylu Kuş Varsa Beni Bulur :D Yeşil Kuşların Sindirim Sistemi Kuvvetlidir En Dayanıklılarıda Onlardır Denebilir Erkekse Konuşturursunuz İnşallah Kafesinede Dikkat Edin Kapaği Açılıyorsa Filan Kaçabilir Bazı Kuşlar Kendisi Bile Açıyor Kapaği O Derece Zeki Sıpalar :) Ekranın Altına Doğru Getirin Siyah Bir Ekran Açın Pcde Fare İle Kuşunuzun Dikkatını Çekin Oynatabilirsiniz O Şekilde Kuşunuzu Genelde Dikkatlerini Çekiyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

Ben Yeni Aldığı Kısmı Okumamişim Evet Haklısınız İlk Aşamalarda Uyuyacaktır Sık Sık Sonra Gözü Açılınca Kuşum Neden Kafeste Durmak İstemiyor Diyecektir Eminimki :)
    Başıma Gelmedi değil :)
    https://www.youtube.com/watch?v=l2S83Z9TsXc

10. Ayşe Gül

Ayşe Gül New Member

Beğenileri:
    2

11. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7

12. Ayşe Gül

Ayşe Gül New Member

Beğenileri:
    2
    Evde girmediği oda kalmadı. :)
    Çiftleştirmeyi düşünmediğim için ömrü kısa olur dediler. Yine de güzel duanız için teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. :)
    Size de hayırlı akşamlar. :)

Sayfayı Paylaş