petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Uykucu oğlum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve jackaltr tarafından 20 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet ŞEKER

2. kenan

kenan Guest

Bişey dikkatimi çekti kuşun kanadını sizmi çektiniz

3. jackaltr

jackaltr Guest

kuş daha 40 günlük ben ellemedim hiç valla tırnakları battıyor bide onları nasıl halledicem

4. jackaltr

jackaltr Guest

neden ki çekilmiş gibimi duruyor yerden 10 cm havalanabiliyor zaten uçamıyor

5. kenan

kenan Guest

Kuş henüz yavru belli oluyor tırnakları batmasıda normal kesmeye kalkmayın tırnakları siyah olduğu için damarı göremeyip damardan kesebilirsin tehlikeli ancak kuşun kanatları yolunmuş kanadını açarsan görürsün kuşun kanadı öyle tek bi tel olmaz

6. Sevtap DERİN

Kuşun kanatları bana da bir garip geldi. Hareketliliğinde bir sorun yok değil mi? Maşallah tosu paşaya. :)

7. jackaltr

jackaltr Guest

Vallaha çok iyi hareketleri yerlerde koşuyor uçmaya çalışıyor gayet iyi şuan:)

Sayfayı Paylaş