Karadeniz Pet

Uysal dişi muhabbet kuşu oluyor mu ??

yağmurdiyorki

Yeni Üye
Arkadaşlar iki tane erkek muhabbet kuşum var biz birini dişi sanmistik meğer ikisi de erkekmiş biri 4-5 diğeri 6-7 aylık ve kavga ediyorlar ve üç aydır bendeler ve ikisini de vermek istemiyorum çok tatlılar ancak kavga ediyorlar büyüğü verip yanına mı dişi alayım sizce yoksa küçüğü mu verip dişi alayım bana kalsa vermek istemiyorum ancak kuşlara yazık mı olur değistirsem büyüğü mu vereyim küçüğü mu bir de uysal dişi kuş oluyor mu ele çabuk alisan falan ?

İkisini farklı kafeslerde tutun bence ikisini de vermeyin petsop değil bir kuş üreticisine götürüp eş sectirin kuslariniza disi kusin ele alışık olması için de daha yavrudan alistirmaniz gerekiyor

İkisini farklı kafeslerde tutun bence ikisini de vermeyin petsop değil bir kuş üreticisine götürüp eş sectirin kuslariniza disi kusin ele alışık olması için de daha yavrudan alistirmaniz gerekiyor
Ailem istemiyor 4 tane kuşu bana kalsa ben de öyle yapicam ama

Ele alışkın istiyorsanız yavru dişi alacaksınız yavaş yavaş kendinize ve eve alistiracaksiniz bir tane de banyoluk alın yıkanmak hoşlarına gidiyor

Evrende Uysal dişi var mıdır sizce ? :D Şaka bir yana şans ve tecrübe işi en hırçın dişiyi bile zamanla uysallaştırabilirsiniz.

Uysal dişi muhabbet kuşu olur ama ne olursa olsun ısırmaya erkeklerden daha meyilli, konuşma yeteneği daha az, eğitime yatkınlığı daha düşük olur.
Bu arada @Selçuk YÜKSEL e katılıyorum :D

Cevaplariniz için teşekkürler bu dişi kuşu aldım cinsi lutino cinsiyeti dişi tahminimce 3-4aylik doğru mu bir de Jumbo mu ?

Ekli dosyalar

• 1505309572350604684901.jpg
    1505309572350604684901.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_20170913-163307.png
    Screenshot_20170913-163307.png
    1.7 MB · Görüntüleme: 49
Burnunu çekin erkek gibi geldi. Jumboda lutinoda değil

Geri