Karadeniz Pet

Uyuma şeklini yediğim :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Bu muhabbetim biraz acaip galiba tünekte uyumak yerine akıllı yemlik üstünü tercih ediyor. sanırsınız ki kuluçkaya yatmış. bu arada uyuduğundan kabarık hiçbir rahatsızlığı yok. yalnız kuyruk aşşağı düştü ama yumurta olma durumu yok çünkü 2 dişi bir kafesteler ve daha 4-5 aylık arası.

ama uyurken çok tatlı

vc4wv.jpg

vc50q.jpg

Benim en küçük yavru gibi buda oda göğüs üstü uyuyor :D

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim en küçük yavru gibi buda oda göğüs üstü uyuyor :D

bacaklarıda iki yana açıyor ohh gel keyfim gel :) yavruluğuda kalmadı 5 aylık olacak nerdeyse ama tatlı

bacaklarıda iki yana açıyor ohh gel keyfim gel :) yavruluğuda kalmadı 5 aylık olacak nerdeyse ama tatlı

Haha benimkilere daha bu akşam tüneğe çıkmayı öğrettim paytak paytak çıkıyorlar :D

ay benim bebeklerde böyle duruyor avuç içinde. yumuşacık :D

evet ya. avcumun içine koyuverdiniz ya ikisini birden. tutabilcekmiyim diye. renklerine bile bakmamışım. eve bi geldim ikisi de mavi. ama erkek açık mavi kız koyu mavi:DDd

evet ya. avcumun içine koyuverdiniz ya ikisini birden. tutabilcekmiyim diye. renklerine bile bakmamışım. eve bi geldim ikisi de mavi. ama erkek açık mavi kız koyu mavi:DDd

gerçekten güzel kuşlardı ve orda mama yiyemeyeceğinden telef olurdu. dedim ya istanbul a gitmesem ben alırdım kesin erkeği ama 4 gün yoktum burda siz hızır gibi yetiştiniz :)

bakıma muhtaç muhabbet kuşu bakılır diye ilan vericem:D

Geri