petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Uyumlu olduğunu nasıl anlayabilirim?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İlker Arık tarafından 16 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. İlker Arık
    Gizli

Selamın Aleykum arkadaşlar.Daha önce muhabbet kuşu beslemiştim ama hep tek beslemiştim.Şimdi uyumlu bir çift almayı düşünüyorum ama bildiğiniz gibi ortalık üçkağıtçı dolu.bana yavru vereceklerini uyumlu olduklarını nasıl anlayabilirim?Yardımınız için şimdiden teşekkürler..

2. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    evde besleyen veya üretimhaneden almanı tavsiye ederim petshoplara bulaşma satmak için herşeyi söylüyorlar

3. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    anlaşan muhabbet kuşları kendini belli eder birbirlerini kaşırlar ,oynaşır ve birbirinin ağzına yemek kusarlar

4. İlker Arık
    Gizli

Valla petshoplardan alcam çünkü tanıdığım kimsede yok.Yumurtalı çift al emin olmak için diyorlar?

5. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    yok yumurtalı alma aldığın zaman bakmıyorlar kuşlar yeri değiştiğinde stese giriyor

6. İlker Arık
    Gizli

O zaman petshopda biraz gözlemlesem iyi olacak çok tesekkürler

7. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    sağlıklı hazır eş bir sefer yavru alınmış olabilir ama tekrar ediyorum sağlıklı olsun nasıl anlarım diyorsan sağlıklı kuş hareketli olur gözleri cin gibi bakar:)kabarık durmaz bide kakasına bakın sulu ise ishaldir hasta kuştan uzak durun evde 2 gün kalmaz ölür

8. İlker Arık
    Gizli

Çok teşekkür ederim valla iyi olduğu bunları söylediğin aldığımda fotografını eklerim yorumunu beklerim :D

9. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    inşaallah beklerim kardeşim:)

10. TİMUCİN TUNC
    Gizli

yumurtalı alma yeri değiştiğinde yumurtaların üstüne yatmayabilir

11. İlker Arık
    Gizli

Peki anne baba renginin dışında olabilir mi yavrular? mesela anne mavi baba yeşil yavrular gri fln olabilir mi?

Sayfayı Paylaş