Karadeniz Pet

Uyumlu olduğunu nasıl anlayabilirim?

• Konbuyu başlatan İlker Arık
  • Başlangıç tarihi
İ

İlker Arık

Guest
Selamın Aleykum arkadaşlar.Daha önce muhabbet kuşu beslemiştim ama hep tek beslemiştim.Şimdi uyumlu bir çift almayı düşünüyorum ama bildiğiniz gibi ortalık üçkağıtçı dolu.bana yavru vereceklerini uyumlu olduklarını nasıl anlayabilirim?Yardımınız için şimdiden teşekkürler..

anlaşan muhabbet kuşları kendini belli eder birbirlerini kaşırlar ,oynaşır ve birbirinin ağzına yemek kusarlar

Valla petshoplardan alcam çünkü tanıdığım kimsede yok.Yumurtalı çift al emin olmak için diyorlar?

yok yumurtalı alma aldığın zaman bakmıyorlar kuşlar yeri değiştiğinde stese giriyor

O zaman petshopda biraz gözlemlesem iyi olacak çok tesekkürler

sağlıklı hazır eş bir sefer yavru alınmış olabilir ama tekrar ediyorum sağlıklı olsun nasıl anlarım diyorsan sağlıklı kuş hareketli olur gözleri cin gibi bakar:)kabarık durmaz bide kakasına bakın sulu ise ishaldir hasta kuştan uzak durun evde 2 gün kalmaz ölür

Çok teşekkür ederim valla iyi olduğu bunları söylediğin aldığımda fotografını eklerim yorumunu beklerim :D

yumurtalı alma yeri değiştiğinde yumurtaların üstüne yatmayabilir

Peki anne baba renginin dışında olabilir mi yavrular? mesela anne mavi baba yeşil yavrular gri fln olabilir mi?

Geri