petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Uyurken alçak sesle ötüyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yunus €mr€ Ş@H@N tarafından 14 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Yunus €mr€ Ş@H@N

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşum 1-1.5 saatir uyurken ve tünekte dururken kendi kendine alçak sesle habire ötüyor . hasta falan mı oldu acaba ? yoksa konuşma belirtilerinden mi ? yardımcı olursanız iyi olur aklımda birçok soru oluşturuyor.

2. Emre TEPE

Emre TEPE New Member

Beğenileri:
    0
    küçük bi video atabilirsen ustalar daha kolay yardımcı olabilir sana kardeşim :)

3. Yunus €mr€ Ş@H@N

Beğenileri:
    0
    Saol abicim teşekkürler en kısa zamanda atarım inşallah.

4. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Hasta kuş kabarık,halsiz vs. ve başını kanadının altına sokar öyle uyur.Hasta olduğu kısaca her halinden bellidir.Sizinkinin yaptığı normal bir durum ayrıca Acil olan bir şey yok.

5. Yunus €mr€ Ş@H@N

Beğenileri:
    0
    Bu hobiye yeni başladığım için fazla bilgi sahibi değilim . o yüzden bir şeyi var sandım o yüzden acill yazdım kusura bakmayın . daha önce hiç böyle şeyler yapmadığı için hasta olduğunu düşündüm.

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. Yunus €mr€ Ş@H@N

Beğenileri:
    0
    Evet Leven abicim bıcır bıcır ediyor tam ötme de denmiyecek şekilde. dediğin gibi ben de konuşacak mı acaba diye düşündüm yardımcı olduğunun için teşekkürler.

8. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Benim eski kuşumda kanadının altına kafasını sokup sessiz sessiz ötüyodü meğerse ögrettiğim kelimeyi sayıklıyomuş sizinkide öyle olucak büyük ihtimal :)

9. Yunus €mr€ Ş@H@N

Beğenileri:
    0
    Saol Muhammed abicim yardımcı olduğun için teşekkürler. İnşallah konuşur bakalım.

10. Samet Çağlar

mırıldanıyor mu :D

Sayfayı Paylaş