Karadeniz Pet

Uyurken alçak sesle ötüyor.

Arkadaşlar kuşum 1-1.5 saatir uyurken ve tünekte dururken kendi kendine alçak sesle habire ötüyor . hasta falan mı oldu acaba ? yoksa konuşma belirtilerinden mi ? yardımcı olursanız iyi olur aklımda birçok soru oluşturuyor.

küçük bi video atabilirsen ustalar daha kolay yardımcı olabilir sana kardeşim :)

Saol abicim teşekkürler en kısa zamanda atarım inşallah.

Hasta kuş kabarık,halsiz vs. ve başını kanadının altına sokar öyle uyur.Hasta olduğu kısaca her halinden bellidir.Sizinkinin yaptığı normal bir durum ayrıca Acil olan bir şey yok.

Bu hobiye yeni başladığım için fazla bilgi sahibi değilim . o yüzden bir şeyi var sandım o yüzden acill yazdım kusura bakmayın . daha önce hiç böyle şeyler yapmadığı için hasta olduğunu düşündüm.

Evet Leven abicim bıcır bıcır ediyor tam ötme de denmiyecek şekilde. dediğin gibi ben de konuşacak mı acaba diye düşündüm yardımcı olduğunun için teşekkürler.

Benim eski kuşumda kanadının altına kafasını sokup sessiz sessiz ötüyodü meğerse ögrettiğim kelimeyi sayıklıyomuş sizinkide öyle olucak büyük ihtimal :)

Saol Muhammed abicim yardımcı olduğun için teşekkürler. İnşallah konuşur bakalım.

Geri