Karadeniz Pet

Üzücü Bir Haber

Bize kola içince delınır dıyorlardı ıçme dıyorlardı :D Acil şifalar

Geçmiş olsun kardeşim. Allah acil şifalar versin.

Ameliyata son 9 saat çok tırsıyorum:):(.1 gün hastanede yatıcakmışım ondan sonra aranızdayım.:)

Ameliyata son 9 saat çok tırsıyorum:):(.1 gün hastanede yatıcakmışım ondan sonra aranızdayım.:)

Endoskopi yapmışlardı bana anestezi yapmışlardı ilk önce. Kolda damar bulamayınca el üstünden yaptılar anesteziyi. İğne sokarken acıydı ama uyuması tatlı oluyor :)

Hastahaneye gideceğim kontrole kardeşim. İlaçlar bitti bakalım son durum nedir.

Tekrar geçmiş olsun. inşallah en kısa zamanda iyileşirsin.2-3 Saat sonra hastahaneye gidecem işte 1 gün yatacam perşembe günü çıkarım.

adaş ALLAH acil şifalar versin...

çok çok geçmiş olsun inşaallah

Arkadaşlar hastahaneden çıktım bugün .şuan evdeyim ameliyat sorunsuz geçti .ama çok ağrım var.şu 1 hafta geçseydi

bugün 4. günüm allaha şükür hiçbir problemim yok ağrılarım hafif var inşallah onlarda geçer.tekrardan sizlerin yanına döndüğümden mutluyum....

Geçmiş olsun tekrar. Hızlıca toparlarsın umarım

geçmiş olsun ALLAH sevenlerine bağışlasın umarım ağrılarında hastalığında tez zamanda geçer

Hastahanede yatarken 1 kaç kare foto çektim.4 dişi var 1i düştü 3 kaldı inşallah onlarda düşer 2 haftadır raporluydum okulada gidemedim.Çok Üzgünüm derslerden geri kaldım diye.En çok kokrduğum Ağrılarımın olmasyıdı allah şükür ilk gün ağrı oldu başka olmadı.Şunu söyliyim ameliyat haneye girince iş bitiyor sanki morga giriyor gibisin buz gibi.