petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Uzun.tirnak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gsgs tarafından 21 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Gsgs

Gsgs Guest

Muhabbet kusumun tirnaklarinii nasil kesebilirim

2. Tahir Uzpak

Kendiniz denemeyin çok hassas ve özenle yapılması gereken bir işdir herhangi bir hatada kuşunuz kan kaybından ölebilir veya kangren olabilir.

3. cicikuş123

En iyisi bir veterinere götürüp orada kestirmek ya da hiç kesme daha iyi öyle kalsın zararı olmaz :)

4. Gsgs

Gsgs Guest

teşekkür ederim yardumlarınız için

5. aleynaa

aleynaa Guest

zararı oluyor tabikide hemde çok mubişim bunca hastalığın üzerine ayağını da kırıyodu az kalsın tırnağı her yere takılıyor kafes tülüne bile o yüzden boş verilicek bir durum değil ..

6. cicikuş123

Tabii sizde haklısınız ...

7. Selahattin GÖKTAŞ

ben veterinere götürdüm ilk gözağrımı kan kaybından ölecekti siniri kesmiş. sonra zor durdurduk.çok sinirliyim bu konuda. ben kendim kesiyorum çok uzarsa.çok uzamazsa gerek yok. eğer kendiniz kesebilirim diyorsanız tırnağı iyi inceleyin sadece ucundan düz bi şekilde kesin sinri keserseniz kanı durmaz ve ölebilir.

Sayfayı Paylaş