petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Üzüntüm..

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve acemikız tarafından 9 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. acemikız

acemikız Guest

Dün akşam 5 marttan beri bende olan kuşum bademi kaybettim.Çok üzgünüm.Son zamanlarda bana da tam alışmaya başlamışken bu olay beni çok üzdü.Buraya yazma nedenim sizin başınıza böyle bir şey gelmeden onlarla ilgilenin onları ihmal etmeyin..

2. melihsanver

kaybettim derken .s kaçmış olmasın

3. acemikız

acemikız Guest

öldü yazmak istemedim.

4. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    yeni bir kuş alın zamanla onada alışırsınız erken kaybetmişiniz ömürleri uzundur

5. melihsanver

hastamıydı yoksa kaza felan mı 4 ay olmus?Ben de aldıktan 3 hafta sonra kaçırdım tam bana alışmışken ilk günler zor olur ama unutulur sonra :D

6. acemikız

acemikız Guest

bilmiyorum belki.Ama onun gibi severmiyim bilmiyorum.İshaldi ilaçta kullandım.Ama böyle oldu işte.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:44 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

Son zamanlarda ağzında yara çıkmıştı tüyleri kabarıktı.ölmeden 1 ay öncede evdeki yavru golden kafesini devirmiş evde yokken o çok büyük bir kazaydı işte.Tam olarak neydi ölüm sebebi bilemiyorum.

7. Oğuzhan Çelik

üzücü Bir durum :(

8. Esxi

Esxi Guest

Geçmiş Olsun, Mukatterat, benim kuşum 10 gün sonra vefat etti :) Bende çok üzülmüşdüm. İlk defa elimden yem yedi ve ertesi gün sabah çok hareketliyken akşam geldiğimde kuşum ölmüşdü.

Şimdi 1 çift damızlık alıcam kısmetse 2 güne. Kendi yavrularımı en sağlıklı şekilde büyütücem Allah nasip ederse.

9. acemikız

acemikız Guest

teşekkür ederim acımı paylaştığınız için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:14 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

İnşallah onlar çok saglıklı olur ve uzun yıllar beraber yaşarsınız.

10. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    başınız sağolsun

11. acemikız

acemikız Guest

teşekkür ederim Alah sizinkilere ömür versin.

12. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Başınız sagolsun gömdünüz degil mi ?

Nokia 3310 ile gönderildi.

Sayfayı Paylaş