Karadeniz Pet

Üzüntüm..

• Konbuyu başlatan acemikız
  • Başlangıç tarihi
A

acemikız

Guest
Dün akşam 5 marttan beri bende olan kuşum bademi kaybettim.Çok üzgünüm.Son zamanlarda bana da tam alışmaya başlamışken bu olay beni çok üzdü.Buraya yazma nedenim sizin başınıza böyle bir şey gelmeden onlarla ilgilenin onları ihmal etmeyin..

yeni bir kuş alın zamanla onada alışırsınız erken kaybetmişiniz ömürleri uzundur

hastamıydı yoksa kaza felan mı 4 ay olmus?Ben de aldıktan 3 hafta sonra kaçırdım tam bana alışmışken ilk günler zor olur ama unutulur sonra :D

yeni bir kuş alın zamanla onada alışırsınız erken kaybetmişiniz ömürleri uzundur

bilmiyorum belki.Ama onun gibi severmiyim bilmiyorum.İshaldi ilaçta kullandım.Ama böyle oldu işte.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:44 -->-> Daha önceki mesaj 20:42 --

hastamıydı yoksa kaza felan mı 4 ay olmus?Ben de aldıktan 3 hafta sonra kaçırdım tam bana alışmışken ilk günler zor olur ama unutulur sonra :D

Son zamanlarda ağzında yara çıkmıştı tüyleri kabarıktı.ölmeden 1 ay öncede evdeki yavru golden kafesini devirmiş evde yokken o çok büyük bir kazaydı işte.Tam olarak neydi ölüm sebebi bilemiyorum.

Geçmiş Olsun, Mukatterat, benim kuşum 10 gün sonra vefat etti :) Bende çok üzülmüşdüm. İlk defa elimden yem yedi ve ertesi gün sabah çok hareketliyken akşam geldiğimde kuşum ölmüşdü.

Şimdi 1 çift damızlık alıcam kısmetse 2 güne. Kendi yavrularımı en sağlıklı şekilde büyütücem Allah nasip ederse.

üzücü Bir durum :(

teşekkür ederim acımı paylaştığınız için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:14 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

Geçmiş Olsun, Mukatterat, benim kuşum 10 gün sonra vefat etti :) Bende çok üzülmüşdüm. İlk defa elimden yem yedi ve ertesi gün sabah çok hareketliyken akşam geldiğimde kuşum ölmüşdü.

Şimdi 1 çift damızlık alıcam kısmetse 2 güne. Kendi yavrularımı en sağlıklı şekilde büyütücem Allah nasip ederse.

İnşallah onlar çok saglıklı olur ve uzun yıllar beraber yaşarsınız.

başınız sağolsun

Başınız sagolsun gömdünüz degil mi ?

Nokia 3310 ile gönderildi.

Geri